Huawei sürümü nasıl kaldırılır?

Chosen One

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum. Babamın telefonunda sıkıntı vardı SIM kartı okumuyordu. Sıkıntının babamın telefonunda mı yoksa SIM kartta mı olduğunu anlamak için onun SIM kartını kendi telefonuma taktım. SIM kartta sıkıntı yoktu ben de çıkarıp kendi SIM kartımı geri taktım fakat telefonuma Turkcell uygulamaları yüklenmişti. Babamın hattı Turkcell'di. Bende sildim uygulamaları öyle devam ettim. Aradan biraz zaman geçti telefona güncelleme gelmişti. Güncellemeyi yaparken mevcut sürümün isminin TURKCELL.TR. 10.0.0. 3(ct) olduğunu gördüm. Galiba SIM kartı takınca uygulamaları yüklemek için güncelleme yapmış otomatik. Daha sonra güncellemeler gelmeye devam etti. Güncellemeleri yaptım fakat ben Turkcell kullanmamama rağmen sürüm isminde hala Turkcell geçiyor. Bunu kaldırmamın bir yolu var mıdır? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Normal sürüm ile operatör sürümü arasında fark yok o şekilde kullanabilirsiniz.
Bende aynı şekilde Vodafone'den aldığım bir cihaz var güncellemeler geliyor sıkıntı yok.

Telefonu Turkcell'den almadım. SIM'i takınca otomatik yaptı güncellemeyi şu an Turkcell kullanmıyorum ama yine de duruyor o özel sürüm. Neyse sıkıntı yoksa önemli değil. Teşekkür ederim cevabın için.

Telefonu Turkcell'den almadım. SIM'i takınca otomatik yaptı güncellemeyi şu an Turkcell kullanmıyorum ama yine de duruyor o özel sürüm. Neyse sıkıntı yoksa önemli değil. Teşekkür ederim cevabın için.

Sıkıntı olmuyor bu özel sürümlerde sadece operatöre ait bikaç tane uygulama birlikte geliyor.
Diğer her şeyi aynı.

Bunları da sen kaldırmışsın zaten dediğim gibi sorun yok.

Geri
Yukarı