Çözüldü Huawei telefonla 7000'e SMS gönderilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre1010

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Telefonum Huawei. 7000'e mesaj gönderemiyorum ama diğer her yere mesaj gönderebiliyorum. Ne yazık ki çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir daha sormayı seçip izin isteğini reddetmiş olabilir misiniz? Telefonlar bu tip numaralara sms atarken izin ister, "Ücretlendirilebilir izin veriyor musunuz?" gibisinden. :)
Bir daha sormayı seçip izin isteğini reddetmiş olabilir misiniz? Telefonlar bu tip numaralara sms atarken izin ister, "Ücretlendirilebilir izin veriyor musunuz?" gibisinden. :)

Çözüm
Bir daha sormayı seçip izin isteğini reddetmiş olabilir misiniz? Telefonlar bu tip numaralara SMS atarken izin ister, "ücretlendirilebilir izin veriyor musunuz?" gibisinden. :)

O aklıma geldi internette de Premium mesaj gibi bir ayar çıkıyor. Hiçbiri sorunumu henüz çözemedi.
Nereye Mesaj Göndermeye çalışıyorsunuz?
Vadafone yanımda için şifre almaya çalışıyorum. Kısaca 7000 mesaj atmaya çalışıyorum.
Ne hatası veriyor?
Screenshot_20220626_233427_com.android.mms.jpg

Bir daha sormayı seçip izin isteğini reddetmiş olabilir misiniz? Telefonlar bu tip numaralara sms atarken izin ister, "Ücretlendirilebilir izin veriyor musunuz?i" gibisinden.
:)
Şimdi fark ettim çok teşekkür ederim. Benim hatam. 😅

Bir daha sormayı seçip izin isteğini reddetmiş olabilir misiniz? Telefonlar bu tip numaralara sms atarken izin ister, "Ücretlendirilebilir izin veriyor musunuz?i" gibisinden.
:)
Şimdi fark ettim çok teşekkür ederim. Benim hatam. 😅

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı