Huawei Watch 2 alınır mı?

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Cok güzel bir kampanyaya denk geldim :)

chrome_2018-10-28_14-33-19.png

Yarin gidip alabilirim, aranizda kullanan var mi? Ne dersiniz?

Sevgiler :)

Cok güzel bir kampanyaya denk geldim :)

Eki Görüntüle 340088

Yarin gidip alabilirim, aranizda kullanan var mi? Ne dersiniz?

Sevgiler :)
-- Çok uzun süre kullanmış olmasam da şarjı çok hızlı azalıyor. Bluetooth, Wifi ve ekran sürekli açık modunda 2 gün dayanmıyor. Her şeyi kapatırsanız şarjı 5 güne kadar gider. Ama o zaman da normal bir saatten ne farkı kalır ki?
-- Bluetooth ile telefona bağladığınızda görüşme yapabiliyorsunuz. Kulaklık bağlıysa güzel olabilir.
-- Gördüğüm kadarıyla aşırı fazla bir uygulama kütüphanesi yok. Veya ben göremedim.
-- Spotify yükleyip telefonsuz müzik dinleyebilirsiniz.
-- Ama gerekli mi derseniz bence hayır. Zaten çoğu şeyi telefondan daha rahat yapabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Su kacirmama testi hosuma gitti sanirim havuzda falan da kullanabilirim. Yarin gidip kolumda bir deniyecegim begenirsem alirim.
Yorumlariniza saglik :)

Ben S3 Frontier veya saat markalarının akıllı saatlerini alırdım sanıyorum.
Veyahut Amazon'da çok güzel bir hibrit akıllı saat var (nabız ölçerli) ve Nokia marka.
Dolar yüksek olmasa ve param olsa alırdım şahsen.
Ancak bu da seni pişman etmez Engin abicim. Keyifli kullanmalar şimdiden :)
Saati merak edecek olan arkadaşlar için: https://www.amazon.com/gp/aw/d/B072LG89PQ/ref=dp_ob_neva_mobile?th=1&psc=1 @Neşeli Enginar siz de görün. 200 dolar saatin fiyatı.

Son düzenleme:
Birim olarak Almanya'da gayet uygun :)
Güncelleme
------------------------

Fitness'den sonra az önce Saturn'e gittim maalesef stoklari tükenmis sansima ayni fiyata kampanya'dan buldum Ebay platformunda, ve oradan ismarladim. Insallah haftaya konusunu acarim.

Kisacasi alindi :)

chrome_2018-10-30_16-49-11.png

Mal geldi arkadaslar yakinda bir incelemesini yapabilirim :)
Tesekkürler @Jira @buzdolabi102 @Spotter @Octagon

IMG_20181105_145330.jpg
IMG_20181105_145339.jpg
IMG_20181105_145438.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı