Huawei Watch GT 2 vs Samsung Watch Active 2

Samet KARTAL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Huawei Watch GT 2 ve Samsung Watch Active 2 arasında kararsız kaldım. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Sebebiyle birlikte yorum yaparsınız umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de xiaomi mi band 4 akilli bileklik var ama akıllı saat almayı düşünüyorum bu 2 model arasında kararsız kaldım ve araştırmalarıma gore 2 çarpıcı özellik var Bunlar : huawei de 14 gün şark suresi var fakat sms ve bildirim cevaplama yok fakat active 2 de sms ve bildirim cevaplama var fakat şarj suresi 2 gün bi teknoloji mağazasına gidip ikisinide ayrıntılı inceleyip karar vermek lazım. İyi akşamlar

Kesinlikle Watch Active 2. Birincisi teknik olarak zaten çok önde, ikincisi Wifi vb gibi temel şeylerin bile gt2'd olmaması tek kelime ile ayıp, üçüncüsü sonuçta akıllı saat dediğin bir nevi oyuncak Watch gt2'de bir mağaza bile olmaması çok kısıtlıyor insanı. Sonuçta bunlar birer aksesuar ve biraz da oynamak için alıyoruz sonuçta hayati bir zarureti yok o yüzden insan sonuna kadar kullanmak istiyor. Bir tek şarj konusunda Huawei çok iyi ama o kadar eksik özelliği var ki o yüzden o kadar uzun şarjı gitmesi de normal :)
Bende Galaxy Watch Active (birinci versiyonu) kullanıyorum. Gayet memnunum. Almadan önce Watch Gt ve gt2'ye de baktım Samsung gerçekten daha bi "akıllı saat" duruyordu aldım ve iyi ki bunu almışım diyorum. Tek sıkıntısı 2 günde bir şarja takmanız oluyor onun dışında aslakeşke bunu değil de Huawei'yi alsaydım dedirtmiyor. (Tasarım konusuna girmiyorum o kişiden kişiye değişir sonuçta.)

Xiaomi Redmi Note 10 Pro var elimde Huawei Watch GT2 aldım ve bildirim iznini açmama izin vermiyor Android yardımcı olabilecek biri var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-22-22-17-43-641_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-03-22-22-17-43-641_com.android.settings.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı