HUAWEI WATCH GT 3 Pro, Uzun Pil Ömrüyle Öne Çıkıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Huawei Watch GT 3 Pro Özellikleri

Akıllı saatler, son zamanlarda gelişen özellikleriyle yaşamımıza birçok kolaylık getirirken, sağlık takibi ve spor ölçümleri konusunda da önemli bir mesafe kat ettiler. Ancak bu ürünlerin geçmiş dönemde nispeten daha kısa olan pil ömürleri, bu ölçümlerin sürdürülebilirliği açısından sorun teşkil ediyordu. HUAWEI, WATCH GT serisinde daha uzun pil ömrü sağlayan akıllı güç tasarrufu algoritmasıyla, yenilikçi bir […]

Devamı: HUAWEI WATCH GT 3 Pro, Uzun Pil Ömrüyle Öne Çıkıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

GT3 Elite modelini kullanıyorum yaklaşık 8 aydır.

Gören herkes mekanik sanıyor ve bir bakan bir kere daha bakıyor. Akıllı saatler arasında en premium tasarımı sahip aile. 👋🏼

2021 Ocak ayından bu yana GT 2 Pro kullanıyorum, ürünün şarj ömrü artık ciddi sorun yaşatıyor. İlk başlarda nerdeyse 14 gün giden pil ömrü, önce 10 gün civarına düştü sonras 1 haftanın altına indi. Yazılım anlamında saat ciddi bir yazılım güncellemesi almadı. Harmony OS söylentiden öteye geçemedi. Markanın bu kadar kaliteli malzemeler ile saat üretmesi ve sonrasında sadece yeni bir ürüne yönelerek önceki modele yeterli yazılım desteği vermemesi beni üzdü. Bu sebeple GT 3 Pro'nun da uzun süreli kullanımda aynı kısır döngüye gireceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı