Huawei Y5 2018'de depolama alanı nasıl artırılır?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba. Annemde Huawei Y5 2018 var. Mevcut depolama yetersiz kalmaya başladı. Format atıyoruz veya büyük dosyaları siliyoruz yine depolama alanı sıkıntısı çekiyoruz bir süre sonra. Kalıcı olarak depolama alanı nasıl artırılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Annemde Huawei Y5 2018 var. Mevcut depolama yetersiz kalmaya başladı. Format atıyoruz veya büyük dosyaları siliyoruz yine depolama alanı sıkıntısı çekiyoruz bir süre sonra. Kalıcı olarak depolama alanı nasıl artırılır?

Bence cihaz değiştirmeniz anneniz için iyi olacaktır. Araştırdım 16 GB seçeneği tek varmış. O cihaz masrafa değmez ve 2022'de kullanılmaz miladı doldu.

Ben de öyle düşünüyorum fakat annem telefonundan memnun olduğu için telefon değişimi yapılmayacaktır.
Bence cihaz değiştirmeniz anneniz için iyi olacaktır. Araştırdım 16 GB seçeneği tek varmış. O cihaza masrafa değmez ayrıca 2022'de kullanılmaz miladı doldu.

Ben de öyle düşünüyorum fakat annem telefonundan memnun olduğu için telefon değişimi yapılmayacaktır.

Nesinden memnun anlamadım kayda değer eski cihaz olmasına rağmen hiçbir iyi özelliği yok. Bence değiştirmesini söyleyin. İleri ki zamanlarda Android'in eski sürümlerinde bazı uygulamaların desteği kesilirse kullanamayabilir. Örneğin en basitinden Android 4.4.4 KitKat'ta artık YouTube kullanılmıyor.

Küçük bir meblağ nedeniyle devam edilmeyi uygun görmüyoruz.
Root gerekli. O cihaza root atmak içinde küçük bir meblağ ödemek zorundasınız. Devam etmeyi düşünürseniz belirtin.

Kaç kez söyledim cihazın iyi bir özelliği yok, gel değiştireyim diye. Zaten arayüz dahil her yerde kasma ve donma sorunları da yaşanıyor ama nafile, memnun olduğunu söylemektedir.
Nesinden memnun anlamadım kayda değer eski cihaz olmasına rağmen hiçbir iyi özelliği yok. Bence değiştirmesini söyleyin. İleri ki zamanlarda Android'in eski sürümlerinde bazı uygulamaların desteği kesilirse kullanamayabilir. Örneğin en basitinden Android 4.4.4 KitKat'ta artık YouTube kullanılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı