Huawei Y6 2019 oyun performansını arttırma

Black Swordsman

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. 1 yıldan ortalama 10 aydır CoDM oynuyorum. Ama en başından beri ufak kasmalar oluyor, her zaman değil. Acaba bildiğiniz bir yöntem var mı performansı arttırmak için? Benim yaptıklarım;
  • Geliştirici ayarlarından Force GPU Rendering özelliğini açtım.
  • Bütün animasyonları kapattım.
  • Her gün ön belleği temizliyorum.
Bütün önerilere açığım.
Telefon modeli: Huawei Y6 2019

P Smart 2019 var bende, mobile legends oynuyorum. başlarda çok iyiydi fakat bir sene sonra kendinden geçti. en düşük grafik ayarlarında oynamama rağmen deli gibi kasıyor. huawei genel sorunu herhalde, hafıza problemim de yok, ram problemi yaşıyorum sanırım.

P Smart 2019 var bende, Mobile Legends oynuyorum. Başlarda çok iyiydi fakat bir sene sonra kendinden geçti. En düşük grafik ayarlarında oynamama rağmen deli gibi kasıyor. Huawei genel sorunu herhalde, hafıza problemim de yok, RAM problemi yaşıyorum sanırım.
Ben ayarlardan baktığım zaman sistemin kullandığı RAM fazla oluyor. Onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. 1 yıldan ortalama 10 aydır codm oynuyorum. Ama en başından beri ufak kasmalar oluyor, her zaman değil. Acaba bildiğiniz bir yöntem var mı performansı arttırmak için? Benim yaptıklarım;
  • Geliştirici ayarlarından Force GPU rendering özelliğini açtım.
  • Bütün animasyonları kapattım.
  • Her gün ön belleği temizliyorum.
Bütün önerilere açığım.
Telefon modeli: Huawei Y6 2019

1- hocam maalesef işlemci ve rama bağlı bie sorun yapacağınız tek şey ( benim görüşüm ) gfx tool benzeri programlar kullanabilirsiniz ( oyunlarda).
2- Bu adresten yüksek performansa alabilirsiniz.
3- Bu videodan oyun modunu açabilirsiniz.
4- Bu adresten performans artırmaya bakabilirsiniz.
5- ek olarak soğutucu kullanabilirsiniz (eğer ısınma varsa).
LÜTFEN İŞE YARADIYSA BEĞEN VEYA CEVAP OLARAK İŞARETLE

Rehberlerime göz atabilirsiniz.

Oyunlarda aşağıdaki uygulamayı kullanabilirsiniz:

Geri
Yukarı