#Hükümetİstifa ile ekonomi protestoları başladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
57
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekonomik krizin derinleşmesiyle İstanbul ve Ankara'da belirli kalabalıklar oluşmaya başladı.

Bu gösteriler devam ederse yarından itibaren olacakları seyredin. "Ne hikmetse" birden ortaya vandallar, terör pankartları açanlar ve polise saldıranlar çıkacak ortaya. :D İlk gün çıkmayı unutuyorlar, sonradan olaylara dahil edilmeyi (pardon dahil olmayı) çok seviyorlar. Protestolar biraz daha ciddiye alınacak hale gelsin, alın elinize çekirdeğinizi içeceğinizi izleyin. :D

Son düzenleme:
Bir şey olmaz ben hiç devamının geleceğini sanmıyorum, gelir ise sürpriz olur.

Örgütlenme olacak. Bu da bazılarının işine gelecek tabii. Polislere saldıracaklar. Daha da büyüyecek haliyle. Hükümet istifa etmez. Hazır enayi halkı sömürür iken. Hayat onlara güzel.
Halk sonuçta sessiz. Ama şuan değil. Daha da büyüyecek, büyümeli. Ne kadar fayda sağlar bilemem.
En azından halkın artık gözünü açtığını bilmeleri gerek. Geç olsa da...

Arkadaşlar...
Gezi Parkı olaylarında 15 yaşındaydım.
O zamanlardan beridir sadece ''Ağaç için böyle mi yapıyorlar?'' dediklerini hatırlıyorum.
Şimdi ise mevzu ağaç değil. Mevzu memleketin yerle bir edilmesidir. O zamanda da öyleydi. Eğer Gezi Parkı gibi bir protesto olmasaydı bunlar elindeki gücü dibine kadar kullanırdı.
Şimdi yukarıda attığım Gençliğe Hitabe'yi dinleyin ve olacakların özetini dinlemiş olun.
Çünkü beni terör örgütlerinin, dincilerin bu tür protestolara etki etmesini umursamıyorum.
O zamanki yaşımda aldığım bir ders varsa, susmamaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı