Hüseyin Ay mevzusu ve özür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

35UPGRADER36

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konuya hakim olan bilir. Kendisinin bir şaibeli alışverişi olmuştu. Bütün herkes çullanmıştı. O dönem arkadaşımdı. Konduramadim arkadaşlar. Sonra bana da çullanıldi. Daha sonra bir Facebook grubuna dahil olduk. Bir iki karşılıksız alışverişi olmuş kendisinin. Mağdur arkadaşlar Hüseyin'le samimi olduğumuz için bana ulaştı. Durumu anlattılar. Sonra burada söylenenlerden daha çoğunu hak ettiğini geç de olsa anladım.
Burada bahsi geçen konudaki mağduriyeti ben giderdim. İnanmak istemeyen varsa "Oyuncunun Teknoloji Rehberi" adlı Facebook grubuna dahil olup durumu sorabilirsiniz.
Neyse... Geçenlerde polis eve gitmiş, kayınpederden Mehmet Y.... karakola gelip ifade versin demiş. Ne olduğunu kestiremedim. Neyse gittim. Polis başladı okumaya. (Mağdurun şikayeti.) 2017 Kasım ayında Sahibinden.com üzerinden GTX 760 ve i5 sistem üzerine anlaşmış olduğum Hüseyin Ay'a Mehmet Y.... isimli şu IBAN numarasına 1K gonderdim. Söz konusu ürünler elime ulaşmadı. Kart sahibi (ben) ve Hüseyin Ay'dan şikayetçiyim. Ben bunu duyar duymaz anladım.
Yani bahsi geçen tarihte Hüseyin benden kendisinin kartı olmadığını bir alışveriş yapacağını IBAN gerektiğini söyledi. Para sana gelsin ben kartı senden alır çekerim dedi. Ben de arkadaşlığımiza binaen güvendim. Zaten kartta başka para da yoktu.
Gitti çekti kartı getirdi. Gitti. Olay bundan ibaret. Ben de polise bütünüyle konuyu anlattım.
Arkadaşlar ben evli bir çocuk babası bir insanım. Yapım gereği kötü düşünemiyorum. O vakit görememiş olabilirim. Keşke demiyorum. Çünkü yaşanması gerekiyormuş. Ve bu insana kapımı açtım iyi kötü yemeğimi yedi. Büyük badire atlattığımı düşünüyorum. Evdeyken bana maddi ya da manevi zarar da verebilirdi. Geç kalınmış bu farkındalığım için uzdugum herkesten özür diliyorum. Haklı olarak ikinci el kısmında engelliyim. Bundan dolayı kimseye hiçbir şey söyleme hakkım yok. Ama samimiyetime biraz kulak verdiyseniz engelimin kaldırılmasını da siz değerli moderatörlerden rica ediyorum.
Bunun dışında istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Anlatırken bazı detayları atlamış olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı süresini sınırsızdan 1 aya indirdim. Sonraki alışverişlerinizde ve arkadaş seçimlerinizde dikkatli olursunuz umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı