Hulu'nun yeni dizisi ''How I Met Your Father'' nasıl olur, açıklıyorum

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün tarih 21.04.2021.
Saat 21:45 bundan 45 dk önce yani saat 9' da büyük bir haber yayınlandı.
bu haber ise Himym benzeri olacak dizi ''How i met your father''
--------------------------------------------------------------------------------
Tarihi anlatıp aklınızı karıştırdıysam kusura bakmayın ama olayı kısaca şöyle açıklayacağım;

Böyle bir sayfa kaynak göstermeden Himym'in devamı niteliğinde çıkacak diziden bir haber paylaştı (345 bin takipçisi var).
Ardından bu haber dakikalar içinde patladı ve birçok Himym sayfası bu haberi yaymaya başladı.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sanırım bahsedilen kaynak bu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az önce forumda bununla ilgili başka bir konuya rastladım ve herkes bu olayı anlamaya çalışıyordu.
herkesin sorduğu birkaç soruyu burada açıklayacağım.

-Himym ekibi olucak mı?
-hayır orjinal ekip olmayacak

-Barney veya Barney'e benzeyen bir karakter olacak mı?

-Muhtemelen evet olucak (çünkü bazılarına göre zaten himym'i asıl sırtlayan karakter Barneydi eğer o olmasa dizi izlenmezdi).
Yani benim buradaki görüşüm Himyf'nin izleyiciyi toparlaması için

Senaryosu nasıl olacak?
-Senaryosu biraz değiştirilerek Anne karakteri yerine upuzun bir süre sonra baba karakteriyle tanışacak

Himym kadrosundan niye kimse yok?
himym kadrosundan bazıları ara ara gözükebilir fakat bilmiyorsanız söyliyeim himym ekibi dizi bittikten sonra birbirleriyle iletişi kesit hatta hepsi neredeyse birbirine küs
-------------------------------------------------------------------------

Yani söyleyeceklerim bu kadar.

Sanırsam barney bölüm başı 200bin dolar, ted ise 100bin dolar kazanıyormuş. Ted demişki ben ana karakterim neden o daha fazla kazanıyor. Olay böyle ama paralardan emin değilim.

Kimisi de Neil Josh'a cinsel yönelimi hakkında bir şey söylemiş o da hoşuna gitmemiş vb karmaşık konular. Sanırım Sagopa ve Ceza'nın küslüğü gibi bu konuyuda hiçbir zaman anlayamayacağız :D

Sanırsam barney bölüm başı 200bin dolar, ted ise 100bin dolar kazanıyormuş. Ted demişki ben ana karakterim neden o daha fazla kazanıyor. Olay böyle ama paralardan emin değilim.

Eğer sebep buysa mantıksız en sevilen karakter kim dizi de barney en çok parayı da bu yüzden barney ve Marshall'ın alması doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı