Hulu'nun yeni dizisi ''How I Met Your Father'' nasıl olur, açıklıyorum

Eğer sebep buysa mantıksız en sevilen karakter kim dizi de barney en çok parayı da bu yüzden barney ve Marshall'ın alması doğru olur.

Alakası yok. Dizinin başından beri ana karakteri Ted. Evet Barney'in de fanı fazla ama sonuçta herkese aynı miktarda verilmesi gerek. Ama bu sebepten küsmemişlerdir.

Kimisi de neil Josh'a cinsel yönelimi hakkında bir şey söylemiş o da hoşuna gitmemiş vb karmaşık konular. Sanırım sagopa ve Ceza'nın küslüğü gibi bu konuyuda hiçbir zaman anlayamayacağız :D

Bu teori de mantıklı gözüktü açıkcası ama bilemiyorum böyle bir şey yüzünden 9 yıllık arkadaşlık bozulmaz bence ama eğer bozulsa bile diğerlerinin arası niye bozuldu merak ediyorum.

Ya ne yardımcısı kafan mı iyi senin dizinin ana karakteri ted diyorum hala yardımcı karakter diyorsun. Başından beri ted anlattı ve sonda da Ted'i gösterdiler.

Spider man eve dönüş filminde başrol kim tom holland ama robert downey jr. Daha fazla para aldı çünkü daha ünlüydü daha çok seviliyordu. Yanlış bilgi vermeyin

Spider man eve dönüş filminde başrol kim tom holland ama robert downey jr. Daha fazla para aldı çünkü daha ünlüydü daha çok seviliyordu. Yanlış bilgi vermeyin

Filmle dizi aynı şey değil. 9 sezon boyuncu bir diziyi ve hayatını anlatan karakter mi daha fazla almalı yoksa dizinin ana karakterinin arkadaşı mı daha fazla almalı bunu bir düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı