Huma H5 V3.1 sürücüleri görmüyor

İsa_00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Monster'dan laptop aldım. FreeDOS işletim sistemi var içinde. Bir flash belleğe Windows yükledim sorunsuz ilerlerken işletim sistemi için Intel'in resmi sitesinden sürücüleri indirdim ancak laptop sürücüyü görmüyor. Nerede eksik veya hata yapıyorum bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevirinim.

Laptop marka:

• Huma H5 V3.1 15,6" iş bilgisayarı

Sürücüyü görmüyor derken? Hangi sürücüyü nasıl bir şekilde görmüyor? Yapmaya çalıştığın işlemleri adım adım detaylandırır mısın?
hocam ilk önce monster kendisi göndermiş olduğu belleğe windows yükledim.Ardından işletim sistemi için attığım görselde dosyaları indirip sihirbaz ile dosya haline getirdim.Ve başka bir belleğe aktardım.driver olarak kaydettim sürücü yükleye bastığımda imzalanmış aygıt bulunamadı ve doğru sürücüleri benden yüklememi istiyor.Ancak monsterin kendi youtube sayfasından link bıraktığı youtube videosundan indirdim.
1665176772049.png

Sürücüyü görmüyor derken? Hangi sürücüyü nasıl bir şekilde görmüyor? Yapmaya çalıştığın işlemleri adım adım detaylandırır mısın?
pek fazla bilgim yok yardımcı olsan sevinirim.

Son düzenleme:
RST sürücüsü niye yüklüyorsun ki?

Öncelikle Windows Update çalıştırarak gelen tüm güncelleştirmeleri yap. Tüm güncelleştirmeler yüklendikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Windows Update işlemi sonrasında diğer sürücüler için aşağıdaki linke bakabilirsin.

Windows Update işleminden sonra hangi sürücüyü kuracağını bilmiyorsan aygıt yöneticisine girip ünlemli olan tüm aygıtların donanım kimliğini buraya gönder, gereken sürücünün linkini bırakayım.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıt yöneticisine girip istenilen aygıta sağ tıkla ve "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen tüm kimlikleri mouse ile seçip kopyalayarak buraya gönder. Her aygıt için ayrı ayrı gönder.

RST sürücüsü niye yüklüyorsun ki?

Öncelikle Windows Update çalıştırarak gelen tüm güncelleştirmeleri yap. Tüm güncelleştirmeler yüklendikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Windows Update işlemi sonrasında diğer sürücüler için aşağıdaki linke bakabilirsin.

Windows Update işleminden sonra hangi sürücüyü kuracağını bilmiyorsan aygıt yöneticisine girip ünlemli olan tüm aygıtların donanım kimliğini buraya gönder, gereken sürücünün linkini bırakayım.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıt yöneticisine girip istenilen aygıta sağ tıkla ve "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen tüm kimlikleri mouse ile seçip kopyalayarak buraya gönder. Her aygıt için ayrı ayrı gönder.
üstad notebook henüz kurulu değil.Windows Update çalıştıramam.
Henüz kurulum aşamasında ve burada tıkandım

Ha sen disk ekranını diyorsun.

Yanlış anlamışım. Buyur, ilgili video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana gönderdiğin görüntüdeki F6flpy-x64 - VMD.zip seçeneğini indirip içerisindeki dosyaları flashdiske atman lazım. Videonun 4. dakikasından itibaren anlatılıyor zaten.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana gönderdiğin görüntüdeki F6flpy-x64 - VMD.zip seçeneğini indirip içerisindeki dosyaları flashdiske atman lazım. Videonun 4. dakikasından itibaren anlatılıyor zaten.
Yok üstad bak dakika 3:53 ten sonrasına bak intel sürücüsünü ekliyorum olmuyor ya valla delirdim

yeni bir flaş bellek biçimlendirip dosyaları aktarıyorum takıyorum ancak belleğin içindeki dosyaları okumuyor.

FAT32 veya NTFS olarak ikisini de denedin mi flashdiski biçimlendirirken? Bu arada direkt dosyaları atman gerekiyor, klasör şeklinde değil.

Yaptığın işlemlere dair adım adım fotoğraf veya video gönderme imkanın var mı?

Ek olarak diğer Non-VMD olan dosyayı da dene.

Son düzenleme:
FAT32 veya NTFS olarak ikisini de denedin mi flashdiski biçimlendirirken? Bu arada direkt dosyaları atman gerekiyor, klasör şeklinde değil.

hocam belleği her iki şekilde de biçimlendirdim.Ve her iki dosyayı da defalarca denedim yani şuan team viewer versem yapsan ancak olur herhalde .

bu şekilde

.

video gönderiyorum ancak gelmiyor gibi

abi en iysi boşverelim ben yarın bilgisayarcıya götüreyim.
Yardımların için sağol eywallah

Son düzenleme:

Geri
Yukarı