Oyun Humble Bundle Mafia: Trilogy Steam 149.60 TL

Haklısınız keşke Steam'de de indirime girse ama bunu beklerken de zam gelebilir.
Şu 2 ayda ona zam gelir mi buna zam gelir mi diye diye kafa gitmeye başladı ve zam yer mi dediğim ne varsa zam yedi. Mahallecide ki Ekrem abiden cd yazdırmaya doğru geriliyoruz artık.

Hocam keşke Bundle'ı 112TL'den alabilseydim. Hiç düşünmeden Steam'den alırdım şimdi çok kararsızım. Steam'de 149TL, Epic'te 125TL.

-> İlk oyunu Steam'den alıp 2 ve 3'ü Epic'ten alabilir ne diyorsunuz? Ama Steam'de indirim yok.

Ya da direk Epic'ten alıp geçebilirim.

Şahsen benim Steam-Epic takıntım yok. Ancak 20-30 lira fazla verip Steam'den alanlara da diyebilecek lafım yok. Steam'in belli başlı Epic'e göre avantajları var Steam'de oyunlarını toplamak isteyenler topluyor. Ha değer mi tartışma konusu ancak günümüzde bu 20-30 liraya 1 dürüm bile alınamaz halde.

İnsanlar Epic Games'i Launcher'i yavaş diye mi sevmiyor?

Trilogy paketi neden daha pahalı bilginiz var mı? Değişen bir şey var mı?

Epic Games eskisi gibi değil gayet hızlı çoğu oyunum orada ama Steam'de oyunlar derli toplu oluyor ve hangi oyunu nereye kurduğum gözüküyor, istediğim oyunu taşıyabiliyorum, topluluğu var o yüzden bana daha güzel geliyor.

Epic Games eskisi gibi değil gayet hızlı çoğu oyunum orada ama Steam'de oyunlar derli toplu oluyor ve hangi oyunu nereye kurduğum gözüküyor, istediğim oyunu taşıyabiliyorum, topluluğu var o yüzden bana daha güzel geliyor.

GOG Galaxy veya playnite kullanabilirsiniz. Steam, Epic, Xbox, Ubisoft, Amazon, Battle net bütün kütüphanenizi orada toplayabiliyorsunuz. Xbox abonelik olayı çok stabil çalışmıyor ama onun dışındakiler mükemmel.

Merhaba arkadaşlar. Bugün yine aynı konuda indirim açmıştım ancak o indirim sona erdi fakat tekrardan indirim yapmışlar pakete. Bu seferki fiyatı 149,60 lira. Steam key olarak verdiği için tekrardan konu açma gereği duydum zira aynı fiyata Epic Games'den aynı paketi almak mümkün. Site güvenilir bir önceki açtığım konuda da kendimde dahil pek çok arkadaş satın alım yapmıştı.
Link: Buy Mafia: Trilogy from the Humble Store

Eki Görüntüle 1653745

Bu sadece bir oyun mu? Paket değil mi?

Geri
Yukarı