Humble Bundle paket nasıl alınır ?

onurcevik000

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar bildiğiniz üzere humble bundleda yeni bir kampanya var bu kampanyadan yararlanmak için pay by me sipariş ettim fakat henüz elime ulaşmadı. Bunun için kredi kartı kullanmadan en kolay nasıl alışveriş yapabilrm (Oyunu sipariş edip bankamatiğe para yükleyerek sipariş etmem mümkün mü?) yardımcı olursanız sevinirim.

KS
O

onurcevik000

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ben kredi kartı ile almaya karar verdim bunun için herhangi bir bankamatiğe gitmem gerekiyormu yada kredi kartı herhangi bir kart olurmu

Muhsin Bayram

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
The Dreaming
Ben kredi kartı ile almaya karar verdim bunun için herhangi bir bankamatiğe gitmem gerekiyormu yada kredi kartı herhangi bir kart olurmu
Kredi kartınızla paketi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Recep Baltaş'ın hazırladığı video rehberi izlemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

özgür2

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben Humble Bundle alış veriş yapmaya çalıştım olmadı. Yardım edermisiniz?

- - - Güncellendi - - -

Kimse yok mu?

S

Soner Gül

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Humble Bundle alış veriş yapmaya çalıştım olmadı. Yardım edermisiniz?

- - - Güncellendi - - -

Kimse yok mu?
Recep Baltaş'ın hazırladığı videoyu izlediniz mi? Hâlâ sorun varsa hatanın ne olduğunu yazarsanız yardımcı olabilecek birileri çıkacaktır.

özgür2

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Humble Bundle kayıt olmaya çalışıyorum şifre kabul etmiyor.

- - - Güncellendi - - -

Orıgın ID nedir? Oraya ne yazmamız gerekiyo anlamadım.

Yeni konular

Yukarı