Humble Bundle para çekti ama oyun kodu gelmedi

Uncharted aldım az önce ve e-posta geldi siparişinizin doğruluğu inceleniyor bu sürede para kesilmeyecek dedi ama karttan çekilmiş. 5 dakika oldu ama kod hala gelmedi.
Direkt bu yazıyor. Para çekilmeyecek diyor ama çekildi ve kod gelmedi.

Your Uncharted: Legacy of Thieves Collection order is being reviewed for accuracy​

A member of our Support Team needs to verify the information and will Complete the order as soon as it is resolved.

During this time, the order may show as pending on your statement, but we will not Complete the charge to your bank or credit Card until we figure things out.

Cancel Your Purchase​

If you've changed your mind, you can cancel your order using the button below.

Siparişinizi iptal etmeyin, siparişiniz incelendikten sonra her şey yolunda giderse kodu mail olarak gönderiyorlar. Eğer bir terslik olursa parayı iade ediyorlar. Bu süreç 1-2 gün sürebilir.

1-2 gün mü? Siparişin neyini inceleyecekler? Voidu'dan alışveriş yaptığımda birkaç dakikada tamamlanmıştı.
Neden bilmiyorum ancak Humble'da böyle bir durum var. Bunu Mortal Kombat konusunda yaşayanlar olmuştu, sanırım Papara ile alışveriş yapanlar veya hesabını yeni açanlar ile alakalı olabilir. Benim için 1-2 gün sürdü (Tam hatırlamıyorum.) ancak hafta sonlarında daha geç cevap alabileceğinizi söylemişlerdi.

Geri
Yukarı