Humble Bundle telefon kodu gelmiyor

CidQu

Hectopat
Humble Bundle üzerinden Deathloop key satın aldım, lakin Key'e erişmek istediğimde telefon numaranıza kod gönderelim ekranı çıkıyor. Lakin üç farklı telefon numarası ve dört beş farklı yöntem ile yazmayı denedim hiçbir türlü kod telefona gönderilmiyor. Bir bilgisi vesaire olan/daha önce kullanan var mı?
Kendi kendime çözdüm belki ilerde birinin işine yarar.

Yeni hesap açıp öyle satın alın sorun çözülüyor.

Son düzenleme:
Hocam neyde yeni hesap açıcaz? Bende oyun aldım SMS doğrulaması istiyor fakat SMS gelmiyor iade ettim oyunu.

Hocam neyde yeni hesap açıcaz? Bende oyun aldım SMS doğrulaması istiyor fakat SMS gelmiyor iade ettim oyunu.
Eğer yıllar öncesinden bir bedava oyun alıp yeni bir oyun almaya çalışırsan hesabın blokeymiş gibi gözüküyor alamıyorsun. Ben 2019'da F1 2018 almıştım, 2022'de Deathloop almayı denedim çalışmadı. Yeni hesap açıp öyle aldım.
Hocam neyde yeni hesap açıcaz?
HumbleBundle

Eğer yıllar öncesinden bir bedava oyun alıp yeni bir oyun almaya çalışırsan hesabın blokeymiş gibi gözüküyor alamıyorsun. Ben 2019'da F1 2018 almıştım, 2022'de Deathloop almayı denedim çalışmadı. Yeni hesap açıp öyle aldım.

Humble Bundle.

Hocam aldım 30TL çekti fakat oyunu vermedi yine de sağ olun.

Hocam aldım 30TL çekti fakat oyunu vermedi yine de sağ olun.
O sorunun da çözümü var. Aynısı bende de oldu. Twitter'a girin humble bundle'ı ve supportunu etiketleyin. Sorun oluştu diyin. Oyunun keyini hemen atıyorlar.

Bakın ben öyle yaptım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O sorunun da çözümü var. Aynısı bende de oldu. Twitter'a girin Humble Bundle'ı ve Support'unu etiketleyin. Sorun oluştu deyin. Oyunun keyini hemen atıyorlar.

Bakın ben öyle yaptım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Deneyeceğim hocam teşekkürler. 2 kere Mortal Kombat 11 satın almayı denedim 2sindede order canceled dedi.
O sorunun da çözümü var. Aynısı bende de oldu. Twitter'a girin humble bundle'ı ve supportunu etiketleyin. Sorun oluştu diyin. Oyunun keyini hemen atıyorlar.

Bakın ben öyle yaptım:
Hocam ne kdr sürede yanıt veriyorlar?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 6A8F8942-56E6-44EB-B740-307111D22EA2.png
    6A8F8942-56E6-44EB-B740-307111D22EA2.png
    351,4 KB · Görüntüleme: 92
  • EE230F42-CCAB-45C0-8BFF-F477B275374A.png
    EE230F42-CCAB-45C0-8BFF-F477B275374A.png
    139,1 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri