Humble Bundle'dan alınan oyunlar Steam'de sürekli kalır mı?

Screamers

Hectopat
Daha fazla  
Ben Humble Monthly sayfasındaki Bundle'ı almayı düşünüyorum. 12 Dolar gibi çok uygun bir fiyatı var. Ben bunu alınca oyunlar Steam'de sürekli olacak mı yoksa bir süre sonra oyunlar Steam envanterinde siliniyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantığı PS Plus gibiyse üye oldukça oynarsın değilse üye olduğun ay içerisinde hangi oyunlar varsa onlar senin olur. ama dedğim gibi al senin olsun mu yoksa verdim ama tekrar geçen aykileri oynamak istersen üye olman lazım diyormu bilmiyorum.

Humble'da aylık abonelik sistemi veya paketli içerikler var. İkisinde de CD Key veriyor. Kısacası oyun veya program artık ne aldıysanız o saatten sonra kalıcı şekilde sizin oluyor.

Mantığı PS Plus gibiyse üye oldukça oynarsın değilse üye olduğun ay içerisinde hangi oyunlar varsa onlar senin olur. ama dedğim gibi al senin olsun mu yoksa verdim ama tekrar geçen aykileri oynamak istersen üye olman lazım diyormu bilmiyorum.

Hayır PS Plus gibi değil.Direk üyeliğiniz var ise oyunu satın alıyorsunuz. Size Steam key veriyor, Steam üzerinden etkinleştirdiğinizde tamami ile sizin oluyor.

Montly olayını da bu ayın indirimleri olarak düşünebilirsiniz.

Sizin oluyor endişe edecek bir durum yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı