Hummer araba olan oyunun ismi

61heisenberg

Decapat
Daha fazla  
Oyunu oynayalı çok uzun zaman oldu. 7-8 yılı geçmiştir ve oyunun çıkış tarihi daha eskidir büyük ihtimalle. Windows XP'de oynuyordum. Oyuna başlar başlamaz çok karanlık bir harita ve ileride de jip tarzı ve üstü açık hummer gibi bir araba oluyordu ama eski araba. Tek hatırladığım bu. Arabaya binip geziyordum 😂hayatımın en kötü anlatımını yaptım herhalde. Yıllardır bulamadım arada aklıma gelir bakarım ama yine de bulamadım. Aklıma yeni ayrıntı gelirse yazarım şimdiden teşekkürler :)
Ek olarak birkaç tane de NPC olabilir inanın aklımda sadece bu kadar var oyuna dair 😂

Son düzenleme:
Oyunu oynayalı çok uzun zaman oldu. 7-8 yılı geçmiştir ve oyunun çıkış tarihi daha eskidir büyük ihtimalle. Windows XP'de oynuyordum. Oyuna başlar başlamaz çok karanlık bir harita ve ileride de jip tarzı ve üstü açık Hummer gibi bir araba oluyordu ama eski araba. Tek hatırladığım bu. Arabaya binip geziyordum 😂Hayatımın en kötü anlatımını yaptım herhalde. Yıllardır bulamadım arada aklıma gelir bakarım ama yine de bulamadım. Aklıma yeni ayrıntı gelirse yazarım şimdiden teşekkürler :)
Driver 3?

9e4c99a3077a4937cb60e7e7e26d6cb0.jpg

Bu tür bir araçtan mı bahsediyorsunuz acaba?
1985-AM-General-M998-Humvee-_38.jpg

Veya bu mu?

İlk fotoğrafdaki eski bir 2. dünya savaşında da kullanılan Willys Jeep, diğeri ise 80'lerden beri Amerika'da askeriyede kullanılan Humvee.
Eski Hummer deyince aklıma bu ikisi geliyor.

Hocam oyun bu galiba, ben de küçükken 20TL'ye metrodan almıştık. Ah eski günler ah.

Eki Görüntüle 848542

Biliyorum bu oyunu 😂 Mafia 2 almaya gitmiştim bunu verip yollamıştı beni Cd'ci 😂
Hummer H1 Alpha gibi mi?
Size şöyle söyleyeyim oyun aklımdan o kadar silinmiş ki arabayı sadece Hummer olarak hayal edebiliyorum.
Oyun hakkında tek hatırladığım karanlık bir ortam. Sürülen bir araba yani görüntü olarak durmuyor orda. Biniyordum geziyordum. Ortamı Counter gibi bir yerdi. Şehir falan değil. Harabe yerler vardı hep.
Bir yandan da eski Call of Duty'ler olabilir mi diye düşünüyorum ama aklıma hiçbir şey gelmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı