Hunt: Showdown alınır mı?

MMR 3'ten sonrası için söyledim. Yüksek MMR'da oyuncular yavaş oynuyor çok akmıyor oyun. Tek başınıza da oynarsınız fakat arkadaşla girmek daha iyi ve eğlenceli olacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam solo Q yok zaten, solo girseniz bile duo oyuncularla aynı haritada oynuyorsunuz.

Çok yavaş akan ve dikkat isteyen bir oyun. Alışıksaniz bu tarz oyunlara eğlenceli gelebilir. Bir de ölmek çok kolay, herhangi bir yerden tek mermide ölebiliyorsunuz.

Oyun yavaş falan değil bence. Çoğu oyun pompalıyla rushlayarak oynarım. 5 MRR puanına sahibim. 3 MMR oyundaki en düşük MMR değil ama öyleymiş gibi düşünebilirsiniz. Oyuna yeni başlayanlar bile 3 MMR, daha düşüğünü hiç görmedim bu oyunda. 3 MMR ile 5 MMR arasında bir fark yok. Ama 5 ile 6 arasında uçurum var. 6 en sonuncu MMR puanı oluyor. O dağ komandoları 6 MMR oluyorlar. O MMR'a çıkmak da zaten kolay değil. Onun dışında 3'ten 5'e çıkmak çok kolay. 3-5 oyun kazansan yetiyor MMR puanın yükseliyor. Zaten MMR pek mühim değil, konuşmaya bile değmez.

Oyun alınır, çok keyifli bir oyun. 40 dolarlık oyunu 43 liraya alabiliyor olmamız da ayrı bir olay. Zamlanmadan alın. Ancak oynayacak 1 tane arkadaş gerekiyor, arkadaş olunca oyundan alınan zevk 10 katına çıkıyor benim için. Western zamanında geçtiği için silahlar eski, Valorant oynar gibi oyuna girip tarayamazsınız. Tek tek ateş ediyor silahlar. Oyunun gunplay'i aşırı zevkli bu yüzden. Oyunda zombiler çok zorlamıyorlar ancak başka bir takımla savaşırken sizi hedef alırlarsa ölümünüze bile sebep olabilirler. Size saldırdıklarında bazen siperinizden çıkmanız veya odağınızı zombilere yöneltmeniz gerekebiliyor. Bu esnada da rakip kafanıza mermiyi sıkabiliyor.

Battle royale değil de EFT benzeri diyelim. Oyuna girip bossları arıyorsun. Bossları ararken zombilerle de savaşıyorsun, karşılaşırsanız diğer takımlarla da. Bossu bulduktan sonra da bossu defnediyorsun ancak defnetme biraz zaman alıyor. Bu zaman aralığında da diğer oyuncular seni öldürüp defnedilen bossu elinden almak için geliyorlar. Veya bir başkası bossu senden önce bulduysa sen onu öldürüp bossu elinden almak için uğraşıyorsun. Bossun defnedildiği yerde illaki birileri ölecek yani. :) Bossu alıp diğer oyunculara karşı sağ kalmayı başaran takım haritadaki çıkış noktasına ilerliyor ve silahını veya karakterini kaybetmeden haritadan ayrılıyorlar. Bossu almış olmalarından dolayı da para ödülü kazanıyorlar. Bu parayla da karakter, silah alabiliyorsunuz. Kazandığınız parayı bir kerekte bitirmeyin, biriktirin.
En başlarda en pahalı silahları satın almayın. 3-5 oyun kaybettikten sonra parasız kalabilirsiniz.

Son düzenleme:
MMR 3'ten sonrası için söyledim. Yüksek MMR'da oyuncular yavaş oynuyor çok akmıyor oyun. Tek başınıza da oynarsınız fakat arkadaşla girmek daha iyi ve eğlenceli olacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam solo Q yok zaten, solo girseniz bile duo oyuncularla aynı haritada oynuyorsunuz.
MMR 3 nedir?

Oyunun 3 cü versiyonu gibi mi bir şey.

Geri
Yukarı