HWID ban nasıl kaldırılır?

AceKaos

Picopat
Merhaba arkadaşlar 2.el bir bilgisayar aldım 5600TL'ye GTX 1660 falan var. Ben Valorant ındırdım Valorant'a gırdıgımde su hatayı alıyorum yardım eder mısınız?
Eskiden internet kafede oynuyordum ejder vandal falan vardı daha dün oynadım yeni hesap kursam bile aynı hatayı veriyor.

Adsız.png

M ejder vandal falan vardı daha dün oynadım yeni hesap kursam bile aynı hatayı veriyor.

kel584

Centipat
Yer
Arafta
Arkadaşa yardım ettim, çözdük olayı tmac Valorant'ı aşıyor.

Tmac deşiyormuş Valorant'yu.

Adam şu an oyunda mı? Haha güleceğim yoktu insanlar spoofera 60 Euro gibi bir para ödüyorlar ve siz bunu beleşe mi çözdünüz? Şu an şok içerisindeyim. :D

melihuzungg

Yoctopat

Van 152 alıyordum Valorant'ta tmaci kurdum kendimce yapabildiğime inanıyorum programdaki olayı fakat yeni hesap açıyorum o da ban yiyor, çözümü nedir?

ClipHoRR

Centipat
Makaleler
5
Yer
Mamak gel
Troll konu ya da yalan.
Başka hesapta hile açılmış olsaydı oyuna girer ve VAN 152 hatası alırdınız. Sizin hesap sonsuza kadar banlı.
Ticket açıp ne zaman açılacağına bakabilirsiniz.
Tek ayrıntıyı fark eden ben değilimdir diye düşünüyorum.

Mokoko06

Yoctopat
Troll konu ya da yalan.
Başka hesapta hile açılmış olsaydı oyuna girer ve VAN 152 hatası alırdınız. Sizin hesap sonsuza kadar banlı.
Ticket açıp ne zaman açılacağına bakabilirsiniz.
Tek ayrıntıyı fark eden ben değilimdir diye düşünüyorum.
Bende de durum aynen böyle gerçekleşti Önce hesap banlandı ertesi gün 152 hatası verdi. hesabın banlandığı gün sıfır temiz bir hesap açtım oda banlandı ilk oynunda.

Yukarı