HX Platinum 1000W 80+ vs RMX 1000W 80+ Gold

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, rica etsem bu 2 Corsair ürünü arasında hangisini tercih etmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Edit : Oyun amaçlı kullanım için.

Arkadaşlar merhaba, rica etsem bu 2 Corsair ürünü arasında hangisini tercih etmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Uçurum fark yok ama HX Platinum almanızı tavsiye ederim.

Sistem nedir? Oyun amaçlı bir sistemin PSU'sunun 1000W PSU'ya ihtiyacı yok, SLI veya CrossFire kurulumu yapmıyorsanız tabii :D

Sistem nedir? Oyun amaçlı bir sistemin PSU'sunun 1000W PSU'ya ihtiyacı yok, SLI veya CrossFire kurulumu yapmıyorsanız tabii :D
850w arkadaşım kullanıyorda ara ara sıkıntı yaşadığını söyledi hocam. Benim sistemim ile yakın özellikleri.
R9 5950x
Rx6900xt
2m2 ssd - 32gb ram - 9 fan - 360mm sıvı soğutma
Dark Hero anakart

Seasonic 850W Gold hocam.

İlginç, hem kaliteli kullanıyor hem de yetmiyor. AMD'nin önerdiği de 850W. OC falan mı yaptı acaba?

Neyse, madem içiniz 1000W ile rahat olacak; bunu alın:

850W 80+ Platinium çokça yeterli gelir zannımca ama. Onun için de şu:

İlginç, hem kaliteli kullanıyor hem de yetmiyor. AMD'nin önerdiği de 850W. OC falan mı yaptı acaba?

Neyse, madem içiniz 1000W ile rahat olacak; bunu alın:

850W 80+ Platinium çokça yeterli gelir zannımca ama. Onun için de şu:

Corsair olmaz mı hocam biraz fanboyluk varda 😂

Corsair olmaz mı hocam biraz fanboyluk varda 😂

Olur olmasına ama biraz daha pahalı bu ürünlerde. Ha tabii bunun sebebi 1000W 80+ Platinium olması. Benim attıklarımdan biri 850W 80+ Platinium diğeri 1000W 80+ Gold. İkisini aynı anda isterseniz Corsair da alabilirsiniz tabii. Ben fiyat dengesi tutmaya çalışmıştım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı