HX426C16FB2/8 Kingston HyperX Fury RAM nereden bulunur?

Andaç Özsu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, sistemimde RAM yükseltmesi yapmak zorundayım fakat bende bulunan RAM'i hiçbir yerde ne sıfır ne 2.el bulamıyorum. Bu RAM'e en uyumlu olan 8GB 16CL, HX426C16FB3/8 modelini buldum fakat Recep Baltaş'ın bir gönderiye yazdığı yoruma göre bazen aynı marka aynı özellikteki RAM'ler bile chiplerinden dolayı sorun çıkartabiliyor mavi ekran hatası verebiliyormuş. Bu yüzden bendeki model yani HX426C16FB2/8 model bir RAM arıyorum. Hangi yollarla bu ürüne ulaşabilirim öğrenmek isterim, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Kingston HyperX Fury 8 GB 3200 Mhz Ram'lerini 1 yildan fazladir kullaniyorum.
3600 O.C. yaparak kullaninca bir sıkıntı gormedim.

Orta derece de kaliteliymis galiba.

@Sh1tl3 , @shell32.dll , @CüneyttK , @alpre , @Ali Yörük , @Cannx , @43385 , @Vemonder , @YenerMesut Hocam sizleri rahatsız ettiğim için çok özür diliyorum, mesaj sayım yeterli olmadığından özel mesaj atamamaktayım sizleri forumdan buldum, gördüğüm kadarıyla sizler kingston HX426C16FB2/8 modelini kullanmışsınız sizin bildiğiniz bu bellek'e ulaşabileceğim bir yer var mı veya aranızda 2.el olarak bana satabilecek var mı öğrenmek isterim. Acil yükseltme yapmam gerektiğinden sizi rahatsız ettim tekrardan kusura bakmayınız

@Sh1tl3, @shell32.dll, @CüneyttK, @alpre, @Ali Yörük, @Cannx, @43385, @Vemonder, @yenermesut hocam sizleri rahatsız ettiğim için çok özür diliyorum, mesaj sayım yeterli olmadığından özel mesaj atamamaktayım sizleri forumdan buldum, gördüğüm kadarıyla sizler Kingston HX426C16FB2/8 modelini kullanmışsınız sizin bildiğiniz bu Bellek'e ulaşabileceğim bir yer var mı veya aranızda 2.el olarak bana satabilecek var mı öğrenmek isterim. Acil yükseltme yapmam gerektiğinden sizi rahatsız ettim tekrardan kusura bakmayınız.

CL değeri aynı MHz değerleri aynu bir RAM Kingston RAM seçmen yeterli.

Dostum ben o dediğin şeyi yaptım. HX426C16FB2/8 üstüne dediğin model olan HX426C16FB3/8'i aldım. Uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum. HX426C16FB3/8'i gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsin. Amazon'dan alırsan sorun çıktığında 30 gün iade etme şansın olur.

@CüneyttK @shell32.dll İkinize de çok teşekkür ederim hocam, 3d render ile uğraştığımdan ileride herhangi potansiyel bir hata çıkmaması için aynısından almak istiyordum fakat tek opsiyon bu gibi gözüküyor HX426C16FB3/8 modelini sipariş edeceğim
Bilgilendirme, kingston ile iletişime geçtim benim ram ve anakart bilgilerime göre en uygun ramin KF426C16BB/8 olduğunu ilettiler seçimimi bu yönde yaptım
Bilgilendirme, kingston ile iletişime geçtim benim ram ve anakart bilgilerime göre en uygun ramin KF426C16BB/8 olduğunu ilettiler seçimimi bu yönde yaptım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı