Hyper t4 sıcaklık normal mi?

Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar dün hyper t4 montajını yaptım ve ısı değerlerini prime 95 ile 10 dakika test ettim ve aşağıdaki sonuçları aldım İşlemci 53-57 arasında gidip geliyordu yorumlarınızı bekliyorum.
Yükte:
RGMBYOS.jpg

Boşta:
dQtooQd.jpg

Son düzenleme:
Tam baskı altında değerlendir birde. Aida64'ün içinde System Stability Test var. Ona tıkla. Sol üst köşedeki bütün kutuları işaretle ve Start de. 5 dakika sonra ekranın fotoğrafını çekip buraya at.

Tam baskı altında değerlendir birde. Aida64'ün içinde System Stability Test var. Ona tıkla. Sol üst köşedeki bütün kutuları işaretle ve Start de. 5 dakika sonra ekranın fotoğrafını çekip buraya at.
Denedim.
6MWhYc3.jpg

O kadar para verdik ve stok fan ile neredeyse aynı sonucu verdi garibime gitti.

Tam ekran yapsaydın daha bir anlaşılır olurdu ama biraz dikkatli bakınca bütün sıcaklık değerlerinin tam baskı altında serin serin çalıştığı gözüküyor. Bu arada ekrankartınızı belirtmemişsiniz bu tabloda.

Arkadaşım benim i3 2220 işlemcim var stok fan ile kullanıyorum boşta seninki kadar ısınmıyor ? Boşta 32 33 35 aralarında seyrediyor. Crysis3 oynarken baktığımda OC 'li halinde 56 59 aralarında seyrediyor. Stok fanım 1300 rpm de çalışıyor. Şuan 33 derece :).

Tam ekran yapsaydın daha bir anlaşılır olurdu ama biraz dikkatli bakınca bütün sıcaklık değerlerinin tam baskı altında serin serin çalıştığı gözüküyor. Bu arada ekrankartınızı belirtmemişsiniz bu tabloda.
Asus hd 7790 2GB(Not: 2GB :D)

Yani bir sorun yok stok fan gibi değerler alınca bir garip oldum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı