Hyper X Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
900
3 yıldır kullanıyorum, mikrofon kalitesi kötü değil gayet iyi. Oyun konusunda ise çok iyi olduğunu düşünüyorum. Çoğu kişi 7.1 performansını beğenmez hatta 7.1 açmazlar bile ancak ben 7.1 performansını çok iyi buluyorum. Hunt: Showdown, R6, CS:GO, Valorant, PUBG, Call of Duty gibi oyunlarda 7.1 sesi arttırıyor. Belki ilk başlarda 7.1 açıkken sesleri karıştırabilirsin ama alışabilirsen çok faydasını görürsün.

Eksi olarak diyebileceğim şey ben kulaklığı rahat bulmuyorum açıkçası ve bundan dolayı değiştireceğim. Blackshark V2 sipariş verdim ses kalitesi olarak memnun kalırsam Cloud 2'i satacağım. Genel olarak Cloud 2 öneririm ancak blackshark V2 modelini de incele derim.

3 yıldır kullanıyorum, mikrofon kalitesi kötü değil gayet iyi. Oyun konusunda ise çok iyi olduğunu düşünüyorum. Çoğu kişi 7.1 performansını beğenmez hatta 7.1 açmazlar bile ancak ben 7.1 performansını çok iyi buluyorum. Hunt: Showdown, R6, CS:GO, Valorant, PUBG, Call of Duty gibi oyunlarda 7.1 sesi arttırıyor. Belki ilk başlarda 7.1 açıkken sesleri karıştırabilirsin ama alışabilirsen çok faydasını görürsün.

Eksi olarak diyebileceğim şey ben kulaklığı rahat bulmuyorum açıkçası ve bundan dolayı değiştireceğim. Blackshark V2 sipariş verdim ses kalitesi olarak memnun kalırsam Cloud 2'i satacağım. Genel olarak Cloud 2 öneririm ancak blackshark V2 modelini de incele derim.

Mikrofon kalitesi benim için fazla önemli değil. Zaten BM800 kullanmaktayım. Benim için önemli olan kablo kalitesi ve ses kalitesi. Şu an James Donkey 712 kullanıyorum 2 senedir. Her şeyi çok güzel memmunum ancak kablosu dönüyor sürekli ve şu an koptu. Sırf bir kablo yüzünden yeni kulaklık almak zorunda kaldım. Rahatlık konusuda James Donkey'den çektiğim kulak ağrısından sonra Cloud 2'nin ki hiçbir şey :)

Mikrofon kalitesi benim için fazla önemli değil. Zaten BM800 kullanmaktayım. Benim için önemli olan kablo kalitesi ve ses kalitesi. Şu an James Donkey 712 kullanıyorum 2 senedir? Her şeyi çok güzel memmunum ancak kablosu dönüyor sürekli ve şu an koptu. Sırf bir kablo yüzünden yeni kulaklık almak zorunda kaldım. Rahatlık konusuda James Donkey'den çektiğim kulak ağrısından sonra Cloud 2'nin ki hiçbir şey :)

James Donkey 712 modelini biliyorum. O kulaklıktan Cloud 2 modeline geçerseniz çağ atlamış olursunuz emin olun :)

Geri
Yukarı