Hyper X Cloud 2 deneyimi

Merhaba arkadaşlar. Ben Logitech G432, Rampage'in türlü türlü kulaklıklarıni kullandığım en son Rampage Alpha-X vardı. Bayağıdır dolu forumlardan yazılar okuyorum kulakliklarla ilgili, internetten kulaklıkları karşılaştırıyorum. Bugün gidip Cloud 2 aldım. Kendi kendime kulaklığım varken ve bozuk değilken durduk yere bir kulaklığa 800 lira vermeye değer mi diye düşündüm. Sonra test etmeye başladım. Müzik dinledim. Sonra oyuna girim dedim. Oynadığım oyun sanki değişmişti. Şok oldum, oyundaki su sesi sanki su sesi değil, uzaktan gelen adamın ayak sesi bile o kadar farklıydı ki. Şu güne kadar Hyper X Cloud 2 almadığıma pişman oldum. Müzikte güzel fakat çok tatmin edici değil. Evet belki bilgisayarda bir uygulaması yok fakat inanın bana FPS(first person shooter) tarzı oyunlar için birebir.
Valorant, CS:GO, Escape from Tarkov oynadım ve inanın aldığıma değdi dedim kendi kendime. Tabii ki de yine de bu benim şahsi düşüncem. Sizler ne düşünürsünüz bilmiyorum. Tarafsız bir şekilde bir deneyimimi sizlere iletmek istedim.

20210126_211917.jpg
20210126_211951.jpg
20210126_211928.jpg
20210126_212007.jpg

Ses konusunda çok iyi kulaklık ama mikrofon konusunda dip ses sıkıntısı oluyor. Bu kulaklığı alan yanında harici bir mikrofon kullanması daha iyi olur. Harici bir mikrofon kullanmak istemezseniz Cloud 2'nin yenilenmiş ve geliştirilmiş olan Cloud Alpha S versiyonunu kullanmanızı öneririm.

Hocam en son yazımın üstüne ürünü kullanıyorum. Abartıldığı kadar beğenmedim. Müzik için güzel fakat g533 deneyimleme şansım olmuştu. G533 ün ses kalitesi çok daha iyi. Özet olarak verdiğim paraya değdi, malzeme kalitesi cidden güzel, fps oyunlarında çok aman aman bir fark hissedemesem de. Bu fiyat bazında sanırsam alabileceğim en iyi kulaklığı aldım.

Geri
Yukarı