Hyper X Cloud Stinger Core 7.1 alınır mı?

parlak58

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Hyper X Cloud Stinger Core 7.1 almayı planlıyorum fakat internette pek düzgün yorum bulamadım. Gerçekten alınır mı?

Selam, ben bu kulaklığın 7.1 olmayan modelini kullanıyorum, gayet memnunum. Mikrofonu gayet iyi hiçbir sorun yaşamazsın, konfor olarak şöyle söyleyeyim günde en az 8-9 saat takıyorum ve hiçbir kulak ağrısı çekmiyorum, birazcık terletiyor o da çok sorun değil. 7.1 Olmayan için söylemek gerekirse ses kalitesi gayet yeterli, ses kasmak konusunda da iyi bir kulaklık fakat 7.1 konusunda gördüğüm yorumlar iyi değil. Eğer 7.1 takıntın yoksa stereo modelini tercih et, 7.1 istiyorsan da farklı kulaklıklara yönel çünkü 7.1 hakkında sesleri karışık veriyor vb. yorumlar gördüm. 7.1 anlamında başarısız fakat stereo olarak gayet iyi bir kulaklık ve stereo modeli 300tl şu anda. Fiyatına göre fazlasıyla iyi bir kulaklık. Ha bu arada daha önce gamepower luna da kullandım ondan daha rahat geldi bana.
Başka merak ettiğin bir şey varsa cevaplamaktan keyif duyarım :)

Selam, ben bu kulaklığın 7.1 olmayan modelini kullanıyorum, gayet memnunum. Mikrofonu gayet iyi hiçbir sorun yaşamazsın, konfor olarak şöyle söyleyeyim günde en az 8-9 saat takıyorum ve hiçbir kulak ağrısı çekmiyorum, birazcık terletiyor o da çok sorun değil. 7.1 olmayan için söylemek gerekirse ses kalitesi gayet yeterli, ses kasmak konusunda da iyi bir kulaklık fakat 7.1 konusunda gördüğüm yorumlar iyi değil. Eğer 7.1 takıntın yoksa stereo modelini tercih et, 7.1 istiyorsan da farklı kulaklıklara yönel çünkü 7.1 hakkında sesleri karışık veriyor vb. yorumlar gördüm. 7.1 anlamında başarısız fakat stereo olarak gayet iyi bir kulaklık ve stereo modeli 300TL şu anda. Fiyatına göre fazlasıyla iyi bir kulaklık. Ha bu arada daha önce Gamepower luna da kullandım ondan daha rahat geldi bana.
Başka merak ettiğin bir şey varsa cevaplamaktan keyif duyarım :)

Abi bende İtopya'dan 5 gün önce aldım, ürün elimde ama masaüstü bilgisayara takınca PC dönüştürme aparatı temassızlık yapıyor, sendede öyle bir sıkıntı oldumu olduysa nasıl çözdün?

Abi bende İtopya'dan 5 gün önce aldım, ürün elimde ama masaüstü bilgisayara takınca PC dönüştürme aparatı temassızlık yapıyor, sendede öyle bir sıkıntı oldumu olduysa nasıl çözdün?
Ben laptop kullanıcısı olduğum için dönüştürme aparatını kullanmadım, sadece kablo uzasın diye taktım birkaç sefer seste problem yoktu. Bence itopyayla iletişime geç dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı