HyperX alloy 60 vs Redragon Fizz K617

Bütçe
1600 tl

PınarK

Zeptopat
Daha fazla  
Siz hangisini almamı önerirsiniz?
Uzun süre kullanmak istiyorum ama Redragon'un fiyatı çok iyi sorun çıkarır mı? Switch'leri kaliteli mi diye düşünmedim değil.
Bu fiyata %60 RGB mekanik klavye öneriniz varsa yazabilirsiniz ama bu ikisi arasında kaldım.

Alloy Origins 60'ın switchleri daha iyi. K617 yerine onu almanız daha mantıklı olur. Alternatif olarak bunu öneririm:

Gateron switchler ve pudding keycapsler bulunuyor. Gayet güzel bir klavye.

Alloy Origins 60'ın Switch'leri daha iyi. K617 yerine onu almanız daha mantıklı olur. Alternatif olarak bunu öneririm:

Gateron Switch'ler ve pudding keycapsler bulunuyor. Gayet güzel bir klavye.

K617 de hot swap özelliği de var acaba onu alıp kaliteli bir Switch alıp taksam daha uyguna gelir mi?
Daha önce attığınız klavyeye de baktım ama vergiler ile beraber kaça gelir?

Siz olsanız GamaKay mı HyperX mı alırdınız.

K617 de hot swap özelliği de var acaba onu alıp kaliteli bir Switch alıp taksam daha uyguna gelir mi?
Daha önce attığınız klavyeye de baktım ama vergiler ile beraber kaça gelir?

Siz olsanız GamaKay mı HyperX mı alırdınız.
Yakın kalitede switchler fakat MK61'deki pudding keycapsler için onu alırdım. Eğer switchi değişmek isterseniz how-swappable bir klavye o da. Yeni kullanıcı kuponuyla ve nakliye sigortasıyla beraber yaklaşık 1150TL'ye geliyor.

Benim Redragon'u düşünmemin sebebi fiyatı ucuz ve hotswap olmasıydı yani çok fark ettirmeyecekse, oyun oynarken latency değerleri çok yüksek değilse kendi Switch'lerinin, o kadar parayı vermeye değer mi bilemedim.

Yakın kalitede Switch'ler fakat MK61'deki pudding keycapsler için onu alırdım. Eğer Switch'i değişmek isterseniz how-swappable bir klavye o da. Yeni kullanıcı kuponuyla ve nakliye sigortasıyla beraber yaklaşık 1150TL'ye geliyor.

Peki bu dediğiniz ürünün vergilerini uygulamadan ödeyebiliyor muyum?
Bir seçenek var mı?

Benim Redragon'u düşünmemin sebebi fiyatı ucuz ve hotswap olmasıydı yani çok fark ettirmeyecekse, oyun oynarken latency değerleri çok yüksek değilse kendi Switch'lerinin, o kadar parayı vermeye değer mi bilemedim.

Peki bu dediğiniz ürünün vergilerini uygulamadan ödeyebiliyor muyum?
Bir seçenek var mı?
Seçim size kalmış. Ödeme ekranında her şeyi hallediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı