HyperX Alloy Origins Core renk ayarı

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar HyperX Alloy Origins Core kullanıyorum. Diğer videolarda FN F3 yapınca bastığınız yer aydınlanıyor bende orası tek renk bu normal mi?
Ayrıca yazılımda FN F3'e ayarlıyorum o gözüküyor fakat mesela FN F1 yaptığım kayboluyor ben klavyeden gayet memnunum iade de etmek istemiyorum bunlar yazılım kaynaklıdır değil mi?
Mesela bir wawe efekti yaptık F3'e atadık. O efekt F3 de duruyor ve F1'e yaptığım renk gidiyor F1 yapsam da F3'den F1'e geçmiyor. Yazılım sorunludur değil mi?
Az önce tekrardan denedim yani FN F1 FN F2 FN F3 tuşları yazılımda renk değiştirmiyor ben o anlık hangi renk yazılım üzerinden açıksa o oluyor.
İnşallah sorun yoktur bu problem dışında çok memnunum bu problem yazılımdan dolayıdır değil mi?

Son düzenleme:
'''Mesela bir wawe efekti yaptık F3'e atadık. O efekt F3 de duruyor ve F1'e yaptığım renk gidiyor F1 yapsam da F3'den F1'e geçmiyor. Yazılım sorunludur değil mi?''''

Bunun çözümü şöyle, bir profil yaptınız ve FN+F3 e koydunuz diyelim. Sonrasında bilgisayarı kapatıp açıncaya kadar FN+F1 veya F2 veya F3 tüm profiller aynı oluyor. İstediğiniz profili ayarladıktan sonra bilgisayarı kapatıp açın, kaydettiğiniz profiller düzgün çalışacaktır.

Ngenuity çok eksik bir yazılım, sizin klavyeniz ile ilgili değil. Ben de Alloy Origins ve Allo Origins Core sahibiyim. İkisinde de aynı durum.

@Haggis

Yeni konular

Geri
Yukarı