HyperX Alpha S alınır mı?

MORTEUX

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bu kulaklıktan almak istiyorum, bir iki video izledim çok hoşuma gitti dedim sizinde fikirlerinizi almadan ürünü almayayım. Ben Azerbaycan'da yaşıyorum bizde ürünün fiyatı 2650TL, 12 aylık taksitle alacağım içinde 3200TL oluyor. Sizce bu fiyata değer mi? Gerçekten artık herhangi bir kulaklığı araştırsam bir problemi olduğunu görüyorum. HyperX Alpha S kulaklığınında cızırtı gibi bazı kullanıcı şikayetleri olduğunu gördüm ancak benim için problem olmaz deneyip alacağım ürünü. Bir de PS4 uyumlu mu yani 7.1 açılır mı?

5-6 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Çok tatlı ve rahat bir kulaklık. 3000 TL bandına çıkması şaşırttı 1500 TL'ye almıştım ben. 3000 liraya alternatifleri nedir bir tek bu mu arttı bilmem 1500 TL'yi hak ediyordu 3000 TL rakipleri bilmediğim için hak ediyor mu bir şey diyemem. ama hiç bir sorunu yok cızırtı driver vs gibi.

Tam 1 sene olmuş alalı ben memnunum, Amazon'dan almıştım aldığım fiyatı de ekliyorum.

1679924455510.png

TL bazında değerlendirirsek o parayı haketmiyor, kötü bir kulaklık değil ama. Blackshark v2 ye bakın derim.
Valla hocam Türkiyede blackshark v2 1600TL bandında, şimdide Azerbaycanda 3000TL'de. Türkiyeden de almak istiyorum ama kendim denemek istiyorum ve kusurlu çıkma ihtimalindede iade ve garantide problem yaşayıcam (amazon gibi ücretsiz olmuyor iade Azerbaycanda)

Arkadaşlar 7.1 açıkken ses düzeyi karıştırıcısından Chrome veya tarayıcı sekmesini 7-10 arası bir düzeye getirip video izlediğinizde arkada garip sesler duyuyor musunuz siz de? Videonun kendi sesini de olabildikçe kısabilirsiniz, bana dikkat edince boğuk bir yankı sesi geliyor özellikle videoda konuşmalar varsa. Açıklaması zor bir ses ama videoda çalan şeyin yankısı gibi. Olmaması gereken extra bir ses. Eğer 7.1'in sorunlarından biriyse umursamayacağım ancak benim ürün cırtladıysa değişime yollayayım, insan konuşması olan bir video açıp test edebilen bir arkadaşım çıkarsa çok hora geçer....

Yeni konular

Geri
Yukarı