HyperX Cloud 2 alınır mı?

1100 lira civarına düşmüştü. EQ ayarı yok ama en doğru Gaming ayarlara sahip. Müzik kısmı için düşünüyorsanız eğer yetersiz kaldığını göreceksiniz. 7.1 açtığımda PUBG oynarken çok rahat rakiplerimin yerlerini saptayabiliyordum. Kendi kullandığımda dip ses sorunu yaşamadım ama mutlaka yaşayan arkadaşlar vardı bilginize.

Neye göre kime göre iyi hocam bana göre Cloud 2nin mikrofonu gayet yeterli size göre rampage daha iyi almak isteyen test videolarını izleyip yorumlarını dikkatine verip alsınlar
Hocam tabiki kişiden kişiye göre değişir ancak forumda bir cloud2 sevdası var ve incelemelere bakınca diğer markalar mikrofon olarak daha üstte kalıyor. Lütfen objektif olarak bir bakın 1400 tl verilir mi şuan ?

Mikrofon çok profesyonel değil doğru ancak bana o kadarı gerekli degil. Discord'dan arkadaşlarımla konuşurken yeterli. Onun dışında bir problemi yok değil mi?

Hocam tabiki kişiden kişiye göre değişir ancak forumda bir cloud2 sevdası var ve incelemelere bakınca diğer markalar mikrofon olarak daha üstte kalıyor. Lütfen objektif olarak bir bakın 1400 tl verilir mi şuan ?
1000 olmuştu Media Marktts geri 2100 oldu indirime girerse kaçırılmaz şuanda olsa yine alirdim ben alternatif olarak secenek çok olmasa da var

Yazılım desteğinin olmaması, mikrofonunun rakiplerine kıyasla geride olması ve müzik performansı olarak bir tık kötü olması gibi özellikleri var. Saf oyun için kullanacaksan olabilir ama ben olsam HyperX Cloud Alpha alırdım. Cloud Alpha'nın da yazılım desteği yok ama geri kalan bütün alanlarda Cloud 2'yi yok eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı