Hyperx Cloud 2 hala alınır mı ?

Arkadaşın söyledikleri doğru. Boşta 7.1 kullanmazsanız, dip ses sorun olmuyor. Ses kasma konusunda gerçekten çok başarılı. Müziklerde de çok iyi değil. Ancak sadece oyun ve az müzik için alacaksanız, alınabilir. Çok rahat ve kaliteli.
Peki oyun ağırlıklı fakat müzikte de beni üzmeyecek bir kulaklık öneriniz var mı ?

Arkadaşın söyledikleri doğru. Boşta 7.1 kullanmazsanız, dip ses sorun olmuyor. Ses kasma konusunda gerçekten çok başarılı. Müziklerde de çok iyi değil. Ancak sadece oyun ve az müzik için alacaksanız, alınabilir. Çok rahat ve kaliteli.
Ben hem oyun için, hem film ve müzik için almıştım. Oyun gerçekten başarılıydı ama diğer konular tatmin etmedi.
Peki oyun ağırlıklı fakat müzikte de beni üzmeyecek bir kulaklık öneriniz var mı ?
MH752 çok kaliteli müzik konusunda. Övmüş gibi oluyorum ama gerçekten çok iyi.

Burada biraz sizin isteklerinize bağlı.
Ben hem oyun için, hem film ve müzik için almıştım. Oyun gerçekten başarılıydı ama diğer konular tatmin etmedi.

MH752 çok kaliteli müzik konusunda. Övmüş gibi oluyorum ama gerçekten çok iyi.
Müzikte beni tatmin etti. Rahat da. Ancak, kulak kıran Rampage bir kulaklıktan buna geçmiş olmam da bir etken.
MH752 müzik konusunda çok mu kötü?
Tam tersine, iyi. Ancak oyunda C2 daha iyidir.

Yıllardır Cloud 2 kullanıyorum, bugünkü fiyatını pahalı bulmakla beraber bence alınası bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı