HyperX Cloud 2 içinden kulaklık çıkmadı

Talha Doğrusoy

Hectopat
Şimdi pazar günü bana bir kulaklık alındı. Ben bugün açmaya karar verdim. İçinde 3 eksik parça var kulaklığın kendisi siyah torba ve USB, jak. Mediamarktan alınmış birazdan gideceğim umarım güvensizlik tarzı bir olay yaşanmaz sizce ne yapmayalım? Saçma bir konu olduysa özür dilerim.

Puhaha duruma bak. Bu arada bir sorum var, sesi %70'i geçince mi dip ses oluyor, yoksa %30'da bile dip ses var mı (tüm ses seviyelerinde)

Hiçbir sıkıntı yok sesde ilk takdığımda cızırtı vardı çıkarıp taktım USB'yi o zamandan beri hiç sıkıntı yaşamadım açıkçası sadece bana göre tek eksisi biraz ağır.
Aksine Cloud2 adından geldigi gibi Cloud, yani bulut gibi hafif. Benim kullandıgım en hafif kulaklıktı. İlk defa mı kulaküstü kulaklık kullandınız?

Aksine Cloud2 adından geldigi gibi Cloud, yani bulut gibi hafif. Benim kullandıgım en hafif kulaklıktı. İlk defa mı kulak üstü kulaklık kullandınız?

Hayır fakat kulak pad kısımları önceki kulaklığıma göre ağır geldi öncekiler Trust tarzı markalar malzeme dandikliğinden mi diyeceğim emin değilim zamanla alışırım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı