HyperX Cloud 2 kulaklık kırıldı

efe kara

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 3 ay önce almış olduğum HyperX Cloud 2 kulaklığım çatlama vardı ertesi gün de kırıldı, sizce garantiye girer mi?

3557967398.png

1719055778.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını yıllardır kendim kullanmaktayım, pek kendi kendine kırılacak bir kulaklık değil o. Garanti asla onaylamaz kullanıcı hatası der.

2 gündür bana da çatır çatır sesler geliyordu, biraz önce aynı yerden aynı şekilde kırıldı. Kafamızın büyük olması kullanıcı hatası mı şimdi? 😀
Daha 3 ayımız dolmadı

Garanti belgesinde yazan index bilgisayar arayarak durumu anlattım. Kırık işlemlerine kendilerinin bakmadığını söyleyip HP yönlendirdiler. HP ile iletişime geçtiğimde HyperX ürünleri için Türkiye'de artık servis hizmeti verilmediğini öğrendim. HyperX sitesinden canlı destek ile iletişime geçip durumu anlattım. Kulaklığın kırıldığını ve Türkiye'de yetkili bir servis bulamadığımı ifade ettim. Benden mail ile kulaklığın resimlerini ve faturasını istediler, attıktan sonra gelen mail ile ev adresimi, telefon numaramı ve T.C. kimlik numarası gibi bilgilerimi istediler. Henüz garanti kapsamına girip girmediği konusunda bilgim yok, gelecek olan maile göre bu konu altında bilgilendirme yapacağım.

Garanti belgesinde yazan index bilgisayar arayarak durumu anlattım. Kırık işlemlerine kendilerinin bakmadığını söyleyip HP yönlendirdiler. HP ile iletişime geçtiğimde HyperX ürünleri için Türkiye'de artık servis hizmeti verilmediğini öğrendim. HyperX sitesinden canlı destek ile iletişime geçip durumu anlattım. Kulaklığın kırıldığını ve Türkiye'de yetkili bir servis bulamadığımı ifade ettim. Benden mail ile kulaklığın resimlerini ve faturasını istediler, attıktan sonra gelen mail ile ev adresimi, telefon numaramı ve T.C. kimlik numarası gibi bilgilerimi istediler. Henüz garanti kapsamına girip girmediği konusunda bilgim yok, gelecek olan maile göre bu konu altında bilgilendirme yapacağım.
bilgilendirmeni beklemedeyim dostum, bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım sadece şimdilik bir elektrik bandıyla sarıp daha fazla deforme olmasının önüne geçmeyi düşünüyorum.

6 günün sonunda mail atıp karışıklık olmaması için adresimi sokak, bina numarası, il, ilçe ayrı yazmamı istediler. Onun haricinde bir bilgi yok henüz.

Bugün HyperX tarafından tekrar mail aldım, RMA talebim onaylanmış 3 hafta içinde Türkiye' den stoklardan yeni ürün göndereceklermiş.

17 Nisan tarihinde RMA onaylanmıştı, bugün 27 Nisan. Yeni kulaklık geldi. RMA için web sitesi üzerinden canlı destek üzerinden iletişime geçerseniz çok yardımcı oluyorlar. Indeks bilgisayar kırık değil sadece arızaya bakıyor sanırım. Bilginize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı