HyperX Cloud 2 mikrofonu PC'de çalışmıyor

berksavage

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 1 hafta önce HyperX'in Cloud 2 modelini kullanmaya başladım ve 1 haftalık kullanım sonrasında mikrofon bilgisayarda çalışmamaya başladı. PS4'e bağladığımda hiçbir sorun yoktu ama bilgisayarda hiçbir şekilde çalışmamaya devam ediyor. Ses kartından çıkarıp sadece jak girişi ile kullanmayı denedim fakat yine de çalışmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar, yaklaşık 1 hafta önce HyperX'in Cloud 2 modelini kullanmaya başladım ve 1 haftalık kullanım sonrasında mikrofon bilgisayarda çalışmamaya başladı. PS4'e bağladığımda hiçbir sorun yoktu ama bilgisayarda hiçbir şekilde çalışmamaya devam ediyor. Ses kartından çıkarıp sadece jak girişi ile kullanmayı denedim fakat yine de çalışmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bende aynı kulaklığı kullanıyorum bilgisayarın ayarlarından mikrafon sesi açık mı peki kontrol ettin mi?

Sorunu çozebildinmi bende bugün aldım kulaklığı 3 gün olmuşçözümünü soyler misin?

Evet dostum buldum, aygıt yöneticisine girip ses giriş ve çıkışları sekmesine tıkla, ardından HyperX Virtual Surround'a sağ tıklayıp cihazı devre dışı bırak seçeneğine tıkla. Sonrasında kulaklığının kablosunu çıkarıp tekrar tak. Ben YouTube ve forumlardaki çoğu çözümü denememe rağmen hiçbiri işe yaramadı ve kendimce bu çözümü buldum, bende sorun çözüldü umarım sende de aynı şekilde çalışır.

Sorunu çözdün mü? Bende de aynı sorun var ve kulaklığı bugün aldım.

Sorunu çozebildinmi bende bugün aldım kulaklığı 3 gün olmuşçözümünü soyler misin?

Evet dostum buldum, aygıt yöneticisine girip ses giriş ve çıkışları sekmesine tıkla, ardından HyperX Virtual Surround'a sağ tıklayıp cihazı devre dışı bırak seçeneğine tıkla. Ardından kulaklığının kablosunu çıkarıp tekrar tak. Ben YouTube ve forumlardaki çoğu çözümü denememe rağmen hiçbir işe yaramadı ve kendimce bu çözümü buldum, bende sorun çözüldü umarım sende de aynı şekilde çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı