HyperX Cloud 2 Wireless dip ses ve az ses sorunu

kutayakdogan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, daha önce kablolu Cloud 2 kullanan var mı? Ben Cloud 2'den Cloud 2 Wireless'e geçtim ve arada çok büyük bir ses farkı var açıkçası. Cloud 2'nin sesi daha fazla ve Wireless'den dip ses geldiğini fark ettim. Merak ettiğim acaba benim kulaklığımda mı sorun var yoksa genel olarak böyle mi?

Dip ses tüm Wireless kulaklıklarda var diye biliyorum en azından benim kullandıklarımda G935 kullanıyorum ben de.

Hocam Cloud 2'nin sesi elbette daha fazla, bende de ikisi de var. Kablosuz kulaklıklarda ses performansının kablolular kadar olmasını bekleyemezsin. Çok üst düzey ürünlerin muhtemelen daha iyidir ses şiddetleri ve ses kaliteleri. Bende dip ses yok bu arada.

Hocam Cloud 2'nin sesi elbette daha fazla, bende de ikisi de var. Kablosuz kulaklıklarda ses performansının kablolular kadar olmasını bekleyemezsin. Çok üst düzey ürünlerin muhtemelen daha iyidir ses şiddetleri ve ses kaliteleri. Bende dip ses yok bu arada.

Açıkçası arada bu kadar fark olması beni şaşırttı o yüzden ne yapacağımı şaşırdım. Çünkü baya bir ses farkı var arada.

Açıkçası arada bu kadar fark olması beni şaşırttı o yüzden ne yapacağımı şaşırdım. Çünkü baya bir ses farkı var arada.

Var hocam ben de beklemiyordum. Henüz oyunlarda deneyemedim ekran kartım olmadığından, eğer PUBG'de Cloud 2 kadar başarılı olmazsa günlük kullanıma ayırırım Cloud 2 ile devam ederim oyunlara.

Cloud Alpha S kullanıyorum Cloud 2 Wireless aldim dip ses yok ama ses gercekten az, Cloud Alpha S e gore sesler daha bassli geldi bana hiç begenmedim yani bende YouTube da falan reviewerlar omg efsane falan dediler ama tamamen sacmalik begenilecek bir tarafi yok.

HyperX Cloud II wired versiyonu var uzun süredir de kullanıyorum. Dip ses sorunu yaşamadım çok memnunum. Fakat masadaki kulaklık kabloları bildiğin bağırsak gibi.

Sadece bu görüntüden kurtulmak için HyperX Cloud II Wireless modeline geçmeyi düşünüyorum. Bu alışverişi İtopya üzerinden yaparsam ve dip ses sorunu sebebiyle iade etmek istersem beni süründürler mi?

Geri
Yukarı