HyperX Cloud Alpha mikrofon sorunu

Gesto

Centipat
Merhabalar 2 ssat önce kargo ile gelen kulaklığım masaüstü bilgisayarımda mikrofonu çalışmıyor. Fakat laptopumda çalışıyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
Jack girişini anakart görüyor fakat sesi almıyor. Anakartım MSI Mortar Max B450.

1590855831242.png

1590855855285.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 2 ssat önce kargo ile gelen kulaklığım masaüstü bilgisayarımda mikrofonu çalışmıyor. Fakat laptopumda çalışıyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
Jack girişini anakart görüyor fakat sesi almıyor. Anakartım MSI Mortar Max B450.

Eki Görüntüle 577661

Eki Görüntüle 577662

Sorunun çözüldü mü? Bilgisayar için verilen adaptörü kullanmana rağmen mi bu problemi yaşadın ve genel olarak üründen memnun musun?

Sorunun çözüldü mü? Bilgisayar için verilen adaptörü kullanmana rağmen mi bu problemi yaşadın ve genel olarak üründen memnun musun?

Öncelikle sorun bende kaynaklanıyormuş kulaklığın kablosunu kulaklık kısmına tam takmamışım ondan dolayı. Tam şekilde takar takmaz direk çalıştı hiçbir sorun yok. Ürüne gelince ürün gerçekten süper eski kulaklığım 200 TL'lik sanal 7.1 olan olan kulaklıktı. O kulaklıktada 7.1 kullanmıyordum. O yüzden bu ürünü aldım anakartımın ses kartı iyi olduğu için. Eski kulaklıkta PUBG'de ayak sesi duymak için ses seviyesini artırıyordum. Fakat bu seferde silah sesleri çok fazla geliyordu. Bu da başımı çok fena ağrıyordu. Bu kulaklıkta hiç öyle bir sorun yok ayak sesi fazla silah sesi az geliyor. Ayrıca ses yalıtımı süper dışarıdan çok az ses alıyor (PC fan sesi gibi). Konforuna diyecek söz yok. Kısacası tavsiye ederim fakat fiyatı gerçekten çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı