Hyperx Cloud Alpha S abartılmış mı?

Kanka bilgim yok Alpha s sipariş ettim meraktan yazıyorum.
Alpha s Cloud 2'den daha güncel bir kulaklık değil mi? Bir üst modelinin kötüye gitmesi garip değil mi?
Evet öyle olması gerekiyor. Müzik Film ve tasarım konusunda önde olsada oyunlarda değil malesef. Ayak sesleri bariz bir şekilde Cloud 2 de daha belirgin ve yüksek sesle geliyor.

Evet öyle olması gerekiyor. Müzik Film ve tasarım konusunda önde olsada oyunlarda değil malesef. Ayak sesleri bariz bir şekilde Cloud 2 de daha belirgin ve yüksek sesle geliyor.
Hocam merhabalar. Kulaklık geldi ve denedim. Ses seviyesi olarak biraz düşük. Ancak 7.1'i açınca baya yükseliyor sesi. Genel olarak hoşuma gitti. Ayrıca oyunlarda 7.1 açıkken ses düşük değil ben kulaklık ses seviyesini %80 oyun içi sesi de %40 da kullanıyorum ve yetiyor. Ayrıca ayak sesi konusunda da bana güzel geldi. Daha önce cloud 2 kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ancak ben beğendim kulaklığı. Bir de bilginiz var mı bilmiyorum ama bi sorum var. 7.1 açıkken oyunda arkadan çok hafif bi ses geliyor hışırtı gibi ama çok düşük. Sanıyorum 7.1 sanal surround dan kaynaklanıyor çünkü 7.1 kapalıyken gelmiyor o ses. Oyun içinde fark edilmiyor ama menüde falan çok az da olsa fark ediliyor.

Dolar ani bir artış aldı alacaksan hemen al. Çünkü malum Türk satıcılar bundan saniyesinde faydalanıyor.
Hocam size kulaklık geldi mi? Ben neredeyse 1 ay kullandım hala Cloud 2 ile iade etmeyi düşünüyorum. Çünkü ikisinin arasında aman aman bir fark olmadığı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı