HyperX Cloud Alpha vs Cloud 2

Bütçe
750
Hayır ama 300'e bulurum sanırım. Madem ses kartı için alıyorsa 400TL fazla vermeye gerek yok.
Dostum ne diyorsun? Cloud Silver şuanda 650 TL’ye bulunuyor ve Cloud 2 750. Normal fiyatları 750 TL ve 800-850 TL. Hiçbir şey değişmiyor anlayacağın.

Ben mi seni anlamıyorum? Ses kartı için en fazla 150-100 TL veriyorsun.

Akakçe’ye bakılınca hatta daha da düşmüş fiyatları.

Cloud 2'den çıkan usb ses kartıyla satışta ayrı satılan kart aynı kart değil.
IMG_3709.jpg
61ZXtNKbTML.jpg

Dostum ne diyorsun? Cloud Silver şu anda 650 TL’ye bulunuyor ve Cloud 2 750. normal fiyatları 750 TL ve 800-850 TL. Hiçbir şey değişmiyor anlayacağın.

Ben mi seni anlamıyorum? Ses kartı için en fazla 150-100 TL veriyorsun.

Akakçe’ye bakılınca hatta daha da düşmüş fiyatları.

Ben alırım falan demiyorum ki Cloud Silver ile Cloud 2'nin tek farkı 7.1 ses özelliği evet dediğin gibi insanlar ses kartı için alıyor Cloud 2'yi bende diyorum ki 7.1 ses şart değilse Cloud Silver alınabilir ama Cloud Silver alıp da ses kartı almak aptallık olur. Direkt Cloud 2 alınabilir bak anlaşmaya vardık işte. Aslında evet haklısın.

Ben alırım falan demiyorum ki Cloud Silver ile Cloud 2'nin tek farkı 7.1 ses özelliği evet dediğin gibi insanlar ses kartı için alıyor Cloud 2'yi bende diyorum ki 7.1 ses şart değilse Cloud Silver alınabilir ama Cloud Silver alıp da ses kartı almak aptallık olur. Direkt Cloud 2 alınabilir bak anlaşmaya vardık işte. Aslında evet haklısın.
Arkadaşın mesela ses yongası 892 gibi bir şey olsaydı ben de Cloud Silver almasını önerirdim.

Daha düşük seviye ses yongaları ile de verim alınabilir ama açıkçası ses yongasının veya on-board sesinin uyarlaması anakarttan anakarta değişiyor ve kesin olarak bir şey denilemez.

Laptop da aynı şekilde ama çoğu zaman tam verim alınamadığı için en az 892 ses yongasına sahip olması zamandan ve uğraştan kurtaracaktır.

@Muhammed069 @enonertetanem hocam deri olması beni çok çekindiriyor sırf bu yüzden başka markalara kaymayı düşünüyorum saçma mı olur? Kulağımı terletmesini hiç istemem incelemelerinde herkes bunu söylemiş. Ha tabi derseniz kalitesinden dolayı onu takmazsın bile o zaman alabilirim. 4 gün önce Arctis 5 2019 aldım ve beklentimi karşılamadı. Arctis 5'ten daha mı kötüdür daha mı iyidir cloud2.

@Muhammed069 @enonertetanem hocam deri olması beni çok çekindiriyor sırf bu yüzden başka markalara kaymayı düşünüyorum saçma mı olur? Kulağımı terletmesini hiç istemem incelemelerinde herkes bunu söylemiş. Ha tabii derseniz kalitesinden dolayı onu takmazsın bile o zaman alabilirim. 4 gün önce Arctis 5 2019 aldım ve beklentimi karşılamadı. Arctis 5'ten daha mı kötüdür daha mı iyidir Cloud2.

Cloud 2'nin içerisinden ekstra kumaş pedler çıkıyor fakat deriye göre ses yalıtımı biraz zayıf. Yine de tercih edebilirsin.

Geri
Yukarı