HyperX Cloud II dip ses

emir8

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi 1 hafta önce HyperX Cloud II aldım. Fakat 7.1 sesi açınca ses seviyesini yüzde 72 üzerine cikardigim zaman arkadan fıss şeklinde bir ses geliyor. Forumlarda baktığım zaman sorun kronik gibi gözüküyor bir çözüm bilen var mı? Teşekkürler.

Her türlü çözüm aradım bulamadım Dolby, Thx vs. kurup denedim gene gitmedi. Yüzde 50 de kullandım o yüzden. Bazıları Firmware güncellemesi yap geçer dediler. 0.030 kuruluydu son çıkanı 0.010 Kurdum daha çok fıssladı ama azda olsa geçti yazmışlar hep.

Bu kulaklığı almayı düşünüyordum da gerçekten mikrofonu o kadar kötü mü? Mic benim için önemli. Çok sıkıntılı bir modelse başka kulaklıklara yöneleceğim.

Arkadaşlar sorununuz ile alakasız kusuruma bakmayın ama cidden merak ediyorum. Bende HyperX Cloud ll kullanıyorum ve ses seviyesini en fazla 24-28 arasında tutuyorum çoğu zaman 8-12 arası siz nasıl 50, 70 falan kullanıyorsunuz. YouTube üzerinden video falan açtığınızda ses seviyesini %5 falan ayarlıyorsunuz o zaman. Ya da bir oyunda mesela CS:GO'yu baz alalım ses seviyesini 0.1 falan mı kullanıyorsunuz. Yanlış anlamayın cidden merak ediyorum. Yani neden mesela video veya oyun sesini en yüksekte kullanıp kulaklık sesini düşükte kullanmak yerine kulaklık sesini yüksekte kullanıyorsunuz? Ne gibi bir avantajı var ya da bir avantajı yok tercih meselesi mi?

@emir8 @venfegul3454 @Kutluhan Şen vallahi şanslısınız. Sizin o '%70'i geçince dip ses yapıyor' diye üzüldügünüz problem bende olsun diye 9 kere üst üste cloud2 aldım, hepsinde tüm ses seviyelerinde dip ses vardı. %20'de falan bile dip ses var yani. 9 KERE üst üste cloud2 aldım birkac aylık bir sürec icerisinde, hepsinde aynı sorun. Hem @TBTURK bu arkadasın dedigi gibi %70'i geçecek sekilde kullanırsanız sağır olursunuz zaten :D Ben kullandıgımda bazı videolarda %10-30 bazı müziklerde %60, oyun vs. hep %30'da kullandım.

Tüm cloud2'lerde %70'i geçince dip ses oluyor zaten (2018 öncesi cloud2 ler haric). Bir tek ben cok sanslı oldugum icin %70'te degil %10'da başlıyor dip ses .))

Yeni konular

Geri
Yukarı