HyperX Cloud II iyi bir kulaklık mı?

Çoğunluk kötü olduğunu avunuyordu internetten aldıgım bilgilere göre.

Çoğunluk genel olarak kullanmadığı sağdan soldan gördüğü yok arkadaşım, yok eniştem kullanıyor gibi arkası olmayan içi boş şekilde konuşuyor.
Çoğunluğa kalırsak Cougar markası da C-4 (PSU) üretiyor, şu forumda en sevmediğim şey bizzat denemedikleri ürün hakkına atıp tutmaları.

O fiyata başka önerebileceğim kulaklık yok, 1000TL civarına bulursanız almanızı öneririm Cloud2'yi.

Blackshark V2 önerecektim, 1800 TL olmuş. :(
Aralarında bir fark yoksa eğer, BlackSharkV2 X modeli 899TL şuan.
Razer BlackShark V2 X

Aralarında bir fark yoksa aslında BlackSharkV2 X modeli 899TL şuan.
Razer BlackShark V2 X
Var hocam, kulaklığın ses sürücüsü farkları, yazılım desteği, ses kartı, çıkarılabilir mikrofon ve örgü kablo gibi farkları var. İkisini de kullananlar genelde V2'nin bariz daha iyi olduğunu söylüyor.

Var hocam, kulaklığın ses sürücüsü farkları, yazılım desteği, ses kartı, çıkarılabilir mikrofon ve örgü kablo gibi farkları var. İkisini de kullananlar genelde V2'nin bariz daha iyi olduğunu söylüyor.

Bunlar hangisinin farkları yani hangisi daha iyi :D ?

Bunlar hangisinin farkları yani hangisi daha iyi :D ?

Cümlenin sonunu okumamışım :/

Çoğunluk genel olarak kullanmadığı sağdan soldan gördüğü yok arkadaşım, yok eniştem kullanıyor gibi arkası olmayan içi boş şekilde konuşuyor.
Çoğunluğa kalırsak Cougar markası da C-4 (PSU) üretiyor, şu forumda en sevmediğim şey bizzat denemedikleri ürün hakkına atıp tutmaları.

O fiyata başka önerebileceğim kulaklık yok, 1000TL civarına bulursanız almanızı öneririm Cloud2'yi.

Aralarında bir fark yoksa eğer, BlackSharkV2 X modeli 899TL şuan.
Razer BlackShark V2 X
Yani sen, ''Ben kullanıyorum.'' dediğinde herhangi bir sorun yok, ben 2 arkadaşımın aynı kulaklıkla, aynı sorunu yaşamalarını paylaştığımda atıp tutmuş oluyorum öyle mi? İlginç yani, forumda feedback yapmak atıp tutmak olmuş.

Yani sen, "ben kullanıyorum." dediğinde herhangi bir sorun yok, ben 2 arkadaşımın aynı kulaklıkla, aynı sorunu yaşamalarını paylaştığımda atıp tutmuş oluyorum öyle mi? İlginç yani, forumda feedback yapmak atıp tutmak olmuş.

Eklemeyi unutmuşum benim 1,5 porsiyon iskender arkadaş da kullanıyor bu Arctis 3'ü 3'ünün 2'sinde kulaklıklar bozuldu! Yani nasıl feedback ama? (feedback ne yeniyor mu? O "geri bildirim" bizim dilimizde.

Sonuç olarak ne alınsa iyi olur çok kafam karıştı 😁😁

Arkasında Amazon gibi bir firma olmasında güvenerekten diğer eleman ağlamasın hadi şunları önereyim baktınız bir cacık olmaz bu kulaklıktan Amazon iade için kolaylık sağlıyor.
SteelSeries Arctis 1 - SteelSeries Arctis 3.
Benim önerilerim şunlar. HyperX Cloud II - HP Gaming Omen Blast

Geri
Yukarı