Elektronik Hyperx Cloud II Kablolu 1350 TL!

Siparişi geçtikten sonra yarın ilk iş müşteri hizmetlerini arar arkadaş, bu şekilde ürünün kablolu mu kablosuz mu olduğunu öğrendikten sonra sipariş kargoya verilmeden iptal eder, aynısını Beko üzerinden BlackShark V2 X alırken yaşamıştık.
Amazon'da vs. iptal ediliyor da HP sitesinde iptal ediliyor mu acaba?

Siparişi geçtikten sonra yarın ilk iş müşteri hizmetlerini arar arkadaş, bu şekilde ürünün kablolu mu kablosuz mu olduğunu öğrendikten sonra sipariş kargoya verilmeden iptal eder, aynısını Beko üzerinden BlackShark V2 X alırken yaşamıştık.

Düşündüğümü düşünen bir arkadaş. Ha bu arada şu an halihazırda kablolu versiyonun kullanan bir insanım. Diyelim tüm bu işlemler iade vb olmadı eskisini kuzenime hediye ederim yenisi kullanmaya başlarım. O yüzden bu durumdan bir çekincem yok.

Amazon'da vs. iptal ediliyor da HP sitesinde iptal ediliyor mu acaba?

Sitesinde kutusu açılmayan ürünlerde iade bulunmakta ibaresi bulunmaktadır.

Neyse arkadaşlar gerekli maili attım ancak bu durumu yarın bilgili avukat arkadaşlarımla konuşacağım. Ancak tam bilgim olmasa da ürünün bilgilendirmesindeki hatalardan biz sorumlu değiliz kusura bakmayın ama koda göre işlem yaparlarsa bu onların ayıbı. Bakalım artık.

Ama ürünün kargoya verilmesi 3 gün ortalama. Gelmesi de 2 gün desek 5 gün. İade etmesi de aynı şekilde 10 gün + iade parası bekleyecek.

Aktif olarak internet alışverişini kullana bir insan olarak bunları sık sık yaşıyorum. Ama beni bu kadar düşündüğün için teşekkür ederim sana.

Ürünün kablolu olduğuna bence eminiz. Amazon geçenlerde ram konusunda hata yapıp 2x8 gönderdi 4x8 gibi yazmıştı. Para farkı verdi. Sinerji 6600 yerine 6700 koymuştu memnuniyet açısından alanlara öyle verdi. Burada da biraz ısrarla insanlara kod veya kablosuz ürün verilebilir. Alanlara hayırlı olsun diyorum. Zor durumda kalacaklarını sanmıyorum.

Ürün stoktan düştü sonunu aldım galiba. Bakalım gelince nasıl olacak... Kablolu gelirse en fazla iade ederim. Ödeme ya da kartta limit sıkıntısı yok. Kablosuz gelirse de bayram ederim :)

Az önce müşteri hizmetleri ile konuştum ürün hakkında. Merak etmeyin ürün hem kablosuz hem de kablolu kullanabilirsiniz. Açıklama doğru dediler.

Son düzenleme:
Sitedeki müşteri hizmetleriyle konuştum, ürün kesinlikle kablosuz gelecek, Hyper X Cloud II Wireless modeli dedi. Arkadaşlar ben güvenemiyorum biri daha arayabilir mi?

Geri
Yukarı