Elektronik Hyperx Cloud II Kablolu 1350 TL!

Ürün kablosuz gelirse çok iyi fiyat. Umarım sorun yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Yukarıda yazmışım isterlerse diğer arkadaşlarımız arasın ama bize bu konuşmayı yaptıktan sonra benim için olay bitmiştir. Kendileri sözlü olarak dile getirmişler.

Hocam size ne dediler?
Yukarıda yazmışım isterlerse diğer arkadaşlarımız arasın ama bize bu konuşmayı yaptıktan sonra benim için olay bitmiştir. Kendileri sözlü olarak dile getirmişler.
Ben şimdi mail yoluyla kablosuz olduğunu teyit eder misiniz dedim. Dönüş bekliyorum. Bence burada müşteri hizmetlerindeki arkadaş bilgisiz çünkü kendi sitelerinde kablolu ürünle kablosuz ürünü aynı fiyata satıyorlar.

O zaman alanlara hayırlı olsun. Güzel bir kulaklıktır. İlk çıktığında 4-5 ay kadar kullanıp satmıştım. Arctis 7'den ses kalitesi olarak daha iyiydi. Sadece pedleri çok terletiyor.

Ben şimdi mail yoluyla kablosuz olduğunu teyit eder misiniz dedim. Dönüş bekliyorum. Bence burada müşteri hizmetlerindeki arkadaş bilgisiz çünkü kendi sitelerinde kablolu ürünle kablosuz ürünü aynı fiyata satıyorlar.

Maile herhangi bir cevap verilmedi dün akşam atmıştım dönüş olursa dönüş yapacağım.

Son düzenleme:
Ürün kargoya çıkmadan veya elimize ulaşmadan sevinmek erken ancak HP gibi bir markanın ismine güvenmek istiyorum bakalım daha önce kargodan gelen olursa dönüş yaparsa çok sevinirim doğuda olduğum için teslimat haftayı bulur.

Ürün kargoya çıkmadan veya elimize ulaşmadan sevinmek erken ancak HP gibi bir markanın ismine güvenmek istiyorum bakalım daha önce kargodan gelen olursa dönüş yaparsa çok sevinirim doğuda olduğum için teslimat haftayı bulur.
Ben ankaradayım geldiğinde dönüş yaparım ama şimdi uluslararası HP ile yazışıp teyit isteyeceğim boşuna kartı bağlamak istemiyorum kirayı zor ödüyoruz.

Geri
Yukarı