HyperX Cloud Revolver S vs HyperX Cloud Stinger

Vaper06

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HyperX Cloud Revolver S, fiyatı oldukça yüksek. 600 TL değeceğini pek sanmıyorum.
Kullananlar sanki “600 TL verdik biz buna kötü olamaz, kötü olamaz hayır” der gibi geldi. :D

HyperX Cloud Stinger, jackli olması ve kablolarının plastik olması beni endişelendirdi.
Ürünün (mikrofon, ses, kablo, vs.) kalitesi hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
Bunların haricinde farklı bir kulaklıkta önerebilirsiniz.

HypreX Cloud Stinger kullanıyorum. Sadece dışarıya çok ses veriyor. Onun dışında plastiği sert bir plastik. Kalitesiz bir plastik değil.

Ancak artık Stinger almak yerine Cooler Master MH530 öneriyorum.

Direkt öneri yapmamız pek doğru olmaz. Hangi amaçla kullanacağınızı yazın.
''Oyun kulaklığı'' kategorisinin altına konu açmış, hangi amaçla olabilir?

Konuya gelecek olursam; DD 7.1 ve DTS 7.1 teknolojisine sahip tüm kulaklıklar, birbirine benzer kalitede ses verir. İsterse aralarında çok uçuk bir fiyat farkı olsun, tek değişen şey izolasyon, konfor ve mikrofon kalitesi olacaktır.

Mikrofon konusunda Steelseries Arctis serisi tartışmasız bir numara. Kablosuz olan Arctis 7 modeline bir bakmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için kullanacağım. Mikrofonu ön sırada gelmekte. Ama piyasada adam akıllı kulaklıklı mikrofon bulunmuyorsa bende 20-30 TL masaüstü mikrofon alır ve devam ederim.
Ayrınca örgülü kabloya çok önem vermekteyim. Eski kulaklık örgülü kablo olmadığından dolayı tek kablosu kopmuştu.

Cloud Stinger'i ben de kullanıyorum. Mikrofon olsun, ses kalitesi olsun, kalitesi olsun çok iyi. Fakat dışarıya ses verdiği açık. Rahatlık olarak da iyi, 7 saat kulağımdan çıkmadığı oldu hiç acıma, sızlanma gibi bir durum söz konusu olmadı. Yalnız bütçeniz yetiyor ise Cooler Master MH530 almanızı öneririm...

''Oyun kulaklığı'' kategorisinin altına konu açmış, hangi amaçla olabilir?

Konuya gelecek olursam; DD 7.1 ve DTS 7.1 teknolojisine sahip tüm kulaklıklar, birbirine benzer kalitede ses verir. İsterse aralarında çok uçuk bir fiyat farkı olsun, tek değişen şey izolasyon, konfor ve mikrofon kalitesi olacaktır.

Mikrofon konusunda Steelseries Arctis serisi tartışmasız bir numara. Kablosuz olan Arctis 7 modeline bir bakmanı öneririm.

Hikaye tarzı oyunlar oynuyor olabilir yüksek sese önem verir. FPS tarzı oyunlar oynar ses kasmaya önem verir. Ailesinin yanında oyun oynar ve dışarı ses vermeyen kulaklık ister. Oynarken arkadaşlarıyla konuşur ve mikrofona önem verir. Çok uzun vakit geçirir ve rahatlığa önem verir.

Cloud Stinger'i ben de kullanıyorum. Mikrofon olsun, ses kalitesi olsun, kalitesi olsun çok iyi. Fakat dışarıya ses verdiği açık. Rahatlık olarak da iyi, 7 saat kulağımdan çıkmadığı oldu hiç acıma, sızlanma gibi bir durum söz konusu olmadı. Yalnız bütçeniz yetiyor ise Cooler Master MH530 almanızı öneririm...
Mikrofon kalitesi ve dışarıdan gelen sesleri izolasyon edebilmesi yeterli olacaktır. Ses kartı kullanıyor musun?
Benim bu kulaklığı almamda en büyük etki "Shroud" adında ünlü yayıncının bu kulaklığı oyun için kullanması oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada "Alacak olmamda" :D
Cloud Stinger, bilgisayar ses kartı ile kullanmadığım da yani doğrudan doğruya jackı anakartla kullandığımda sıkıntı oluşturur mu?
Anakart: Z97-K

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı