HyperX Cloud Stinger Core alınır mı?

Mahsak

Decapat
Oyuncu kulaklığı almak istiyorum ve istediğim özellikler bu şekilde:
1- Sağlam olmalı beni 3-4 yıl idare etmeli.
2- Dışarıdaki sesleri kesmeli.
3- Dışarıya çok ses vermemeli.
4- Uzun süreli kullanımda rahatsız etmemeli kulağı agrıtmamali çünkü ben 8 saat 10 saat bilgisayarda kalıyorum.
5- Mikrofonu kaliteli olmalı yani karşıya sesimi net ve dışarıdaki sesi oyunun sesini iletmemeli.
6- Profesyonel oyuncu olma yolunda yok Valorant oynuyorum ve oyunda en ince şekilde ses kasmak istiyorum bunu karşılayabiliyor olmalı.

Bu kulaklıkla ilgili inceleme yok ama yorumları bayağı iyi olduğunu söylüyor size de sormak istedim istediğim bu özellikleri ne derecede karşılıyor öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben pek önermiyorum o kulaklığı hoşuma gitmiyor ama uzun süre kullanmak istiyorsan steelseries in artic değilde diğer kulaklıklarına bakabilirsin modelini bilmiyorum veya hyperx cloud 2 alabilirsin

ben pek önermiyorum o kulaklığı hoşuma gitmiyor ama uzun süre kullanmak istiyorsan steelseries in artic değilde diğer kulaklıklarına bakabilirsin modelini bilmiyorum veya hyperx cloud 2 alabilirsin
Hyperx Cloud 2 bin fiyati bı hayli yüksek ve hyperx markasinin kulaklıkları diğer cakma markalara göre daha kaliteli oluyor neden onermedigini anlamadım kaliteli bir kulaklığa benzizyor ilk başta tercih etmemin sebebi konforu RGB olmamasi gamepower gibi markalar 2 hadi en fazla 6 ay sonra bı yerinden ses gelmiyor arkadaşlarımdan biliyorum yine MSI ve asusun kulaklıkları kalitesiz Corsair de sıkıntılı çıkıyor bazen o da şans işi şu an piyasada en iyi kulaklıkları hyperx uretiyor ve bu kulaklıkla ucuz olduğu için tercih ettim 3 boyutlu ses özelliği ve diğer özellikleri benim begenimi aldı kullanan birisi veya arkadaşı kullanan bilen varsa yazsın diye yazmıştım lütfen neden tercih etmediğini yazarmisin
SteelSeries'de ben sevmiyorum. Kullanissiz oluyor ve fiyatı bir hayli fazla.

Ben de kulaklığı araştırdım, frekans aralığına sürücülerin kaç mm olduğunu baktım, diğer kulaklıklarla karşılaştırdım vb. kulaklık sorunsuz gözüküyor tam 50 mm büyüklüğünde sürücüleri var frekans aralığı da cidden iyi yükseklikte. Mikrofonu da aynı şekilde geldi bana. Almayı düşünüyordum fakat forumlarda ses 3D duyulmuyor, kulaklık cızırdıyor, mikrofon sıkıntılı gibi olaylar yazılmış. Bilemiyorum bence gayet güzel hem de Wireless olanı da var ben ondan almayı düşünüyorum. Hatta kendin karşılaştırmak veya özelliklerine bakmak isrersen versus.com üzerinden bakabilirsin oldukça yararlıdır. Tek sorun versus.com da Wireless model yok.

Siteye bakacaksan tek tavsiyem puanlarına bakma. Onun yerine hoparlör / dizayn / mikrofon gibi özellikleri tane tane okuyarak ilerle. Yav bu 85 puan diğeri 87 ben bunu alayım deme yani : ) iyi forumlar...

Ben de kulaklığı araştırdım, frekans aralığına sürücülerin kaç mm olduğunu baktım, diğer kulaklıklarla karşılaştırdım vb. kulaklık sorunsuz gözüküyor tam 50 mm büyüklüğünde sürücüleri var frekans aralığı da cidden iyi yükseklikte. Mikrofonu da aynı şekilde geldi bana. Almayı düşünüyordum fakat forumlarda ses 3D duyulmuyor, kulaklık cızırdıyor, mikrofon sıkıntılı gibi olaylar yazılmış. Bilemiyorum bence gayet güzel hem de Wireless olanı da var ben ondan almayı düşünüyorum. Hatta kendin karşılaştırmak veya özelliklerine bakmak isrersen versus.com üzerinden bakabilirsin oldukça yararlıdır. Tek sorun versus.com da Wireless model yok.

Siteye bakacaksan tek tavsiyem puanlarına bakma. Onun yerine hoparlör / dizayn / mikrofon gibi özellikleri tane tane okuyarak ilerle. Yav bu 85 puan diğeri 87 ben bunu alayım deme yani : ) iyi forumlar...
Kulaklığı aldınız mı? Aldıysanız deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı