Çözüldü HyperX Cloud Stinger Core Kulaklık ve Logitech Z312 hoparlörü bir arada kullanamamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bucketheadland7

Hectopat
Bugün HyperX Cloud Stinger Core aldım Vatan Bilgisayar'dan. Kulaklık çalışıyor sorunsuz ama hoperlör ile birlikte kullanamıyorum. Ön panele analog girişten taktım kullaklığı. Hoperlör (Logitech Z312) de USB'den bağlı ve arka panelden 3.5mm jak girişiyle bağladım. Ama ikisini bir algılamıyor Windows. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, normal bir durum. İki çıkış aynı anda çalışmaz. İkisinden birisini kullanabilirsiniz.
Hocam, normal bir durum. İki çıkış aynı anda çalışmaz. İkisinden birisini kullanabilirsiniz.

Çözüm
Bugün HyperX Cloud Stinger Core aldım Vatan Bilgisayar'dan. Kulaklık çalışıyor sorunsuz ama hoperlör ile birlikte kullanamıyorum. Ön panele analog girişten taktım kullaklığı. Hoperlör (Logitech Z312) de USB'den bağlı ve arka panelden 3.5mm jak girişiyle bağladım. Ama ikisini bir algılamıyor Windows. Nasıl çözebilirim?
hocam bu ve james donkey 712 arasındayım hangisini önerirsiniz kararsız kaldım yardımcı olursan çok sevinirim. mikrofonu sıkıntılı ve sesi az diyen var deneme şansınız oldu mu ? almayı düşündüğüm model bu HyperX Cloud Stinger Core For PC Gaming Kulaklık | ITOPYA

Yeni konular

Geri
Yukarı