HyperX Cloud Stinger kulaklık cızırtı yapıyor

Merhabalar, benim HyperX Cloud Stinger kulaklığım vardı ve mikrofondan cızırtı geliyordu dB 0'dayken hele ki 30dB alırsam kulak patlatacak bir cızırtı geliyordu bugün Arctis 3 aldım aynı sesler yine geliyor yani kulaklıkla alakalı bir şey değil bunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarda ses verecek hiçbir şey açık değilken de arkadan tiz bir cızırtı geliyor kulaklıktan. Nasıl çözebilirim?

Ses Denetim Masası'na gir oradan mikrofonu seç ve bu cihazı dinle seçeneği seçilimi değil mi bak bakalım.

Kulaklıktan ses çözmeyi hallettim kasaya takmak yeirne anakarta takarak fakat mikrofon testinde arkada ufak bir hava sesi var çok ufak normal midir yoksa sıkıntılı mı? Ve Arctis 3 iyi bir kulaklık mı iade etmeyi düşünüyorum ama aemin değilim kafam çok karışık

Kulaklıktan ses çözmeyi hallettim kasaya takmak yeirne anakarta takarak fakat mikrofon testinde arkada ufak bir hava sesi var çok ufak normal midir yoksa sıkıntılı mı? Ve Arctis 3 iyi bir kulaklık mı iade etmeyi düşünüyorum ama aemin değilim kafam çok karışık.

O bahsettiğin hava sesi ya desibel arttırmadan kaynaklanır ya da kasanın elektrik kaçırmasından olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı