HyperX Cloud Stinger seslerim karşı tarafa gidiyor

erennnncan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, HyperX Cloud Stinger Core kulaklığı daha yeni aldım ama mikrofonu kullanırken bilgisayar seslerim karşı tarafa gidiyor örneğin. Müzik sesi, video sesi, oyun sesi. Nedeni nedir yardımcı olabilecek var mı? Bu arada Discord'ta oldu bu ola başka bir programda denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eray Türkay

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkay Software
Merhaba arkadaşlar, HyperX Cloud Stinger Core kulaklığı daha yeni aldım ama mikrofonu kullanırken bilgisayar seslerim karşı tarafa gidiyor örneğin. Müzik sesi, video sesi, oyun sesi. Nedeni nedir yardımcı olabilecek var mı? Bu arada Discord'ta oldu bu ola başka bir programda denemedim.

Discord kaynaklı bence.

yesososo

Centipat
Makaleler
1
Geçmiş olsun hocam.
Discord kaynaklı bence.
Rampage markası olsa böyle der miydiniz?

Esperoja

Decapat
Makaleler
23
Yer
İstanbul

yesososo

Centipat
Makaleler
1
Ürüne bağlı, örneğin drop Plus'da bu sorunu yaşayan çok kişi var.

Hocam sosyalde ve diğer forumlardaki Cloud Stinger Core şikayetleri diye aratıp önüme gelen konuyu buraya atayım mı? Haklı olacak mıyım bunun sonunda?

TheDobrevic

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Ben de Cloud Silver kullanıyorum, aynı sorun bende de var. Ek mikrofon aldım bu yüzden.

Esperoja

Decapat
Makaleler
23
Yer
İstanbul
Hocam sosyalde ve diğer forumlardaki Cloud Stinger Core şikayetleri diye aratıp önüme gelen konuyu buraya atayım mı? Haklı olacak mıyım bunun sonunda?
Her üründe sorun olabilir, Cloud Stinger Core mükemmel mi diyorum? Sende Drop Plus var ve sorun yaşamadığın için savunacaksın, bende de Cloud Stinger Core var, ben de savunayım sonsuza kadar konuşalım o zaman. Rampage'nin size sağladığı garanti hizmeti ile HyperX bir değil. Sorunlu olabilir, zaten önermiyorum bu sorunlu olduğu bilgisini @Samotne Ciasteczka hocam söylediğinden beri. Ha, bu Drop Plus'u sorunsuz ve güzel bir ürün mü yapar? Asla.

yesososo

Centipat
Makaleler
1
Her üründe sorun olabilir, Cloud Stinger Core mükemmel mi diyorum? Sende drop Plus var ve sorun yaşamadığın için savunacaksın, bende de Cloud Stinger Core var, ben de savunayım sonsuza kadar konuşalım o zaman. Rampage'nin size sağladığı garanti hizmeti ile HyperX bir değil. Sorunlu olabilir, zaten önermiyorum bu sorunlu olduğu bilgisini @Samotne Ciasteczka hocam söylediğinden beri. Ha, bu drop Plus'u sorunsuz ve güzel bir ürün mü yapar? Asla.

Hocam beni bir yere not alıp, ürün bozulmaz ama, bozulursa ve garanti tecrübeniz kötü geçerse o konuda etiketler misiniz?

Esperoja

Decapat
Makaleler
23
Yer
İstanbul
Yukarı