HyperX Cloud Stinger seslerim karşı tarafa gidiyor

erennnncan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, HyperX Cloud Stinger Core kulaklığı daha yeni aldım ama mikrofonu kullanırken bilgisayar seslerim karşı tarafa gidiyor örneğin. Müzik sesi, video sesi, oyun sesi. Nedeni nedir yardımcı olabilecek var mı? Bu arada Discord'ta oldu bu ola başka bir programda denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, HyperX Cloud Stinger Core kulaklığı daha yeni aldım ama mikrofonu kullanırken bilgisayar seslerim karşı tarafa gidiyor örneğin. Müzik sesi, video sesi, oyun sesi. Nedeni nedir yardımcı olabilecek var mı? Bu arada Discord'ta oldu bu ola başka bir programda denemedim.

Discord kaynaklı bence.

Geçmiş olsun hocam.
Discord kaynaklı bence.
Rampage markası olsa böyle der miydiniz?

Ben de Cloud Silver kullanıyorum, aynı sorun bende de var. Ek mikrofon aldım bu yüzden.

Hocam sosyalde ve diğer forumlardaki Cloud Stinger Core şikayetleri diye aratıp önüme gelen konuyu buraya atayım mı? Haklı olacak mıyım bunun sonunda?
Her üründe sorun olabilir, Cloud Stinger Core mükemmel mi diyorum? Sende Drop Plus var ve sorun yaşamadığın için savunacaksın, bende de Cloud Stinger Core var, ben de savunayım sonsuza kadar konuşalım o zaman. Rampage'nin size sağladığı garanti hizmeti ile HyperX bir değil. Sorunlu olabilir, zaten önermiyorum bu sorunlu olduğu bilgisini @Samotne Ciasteczka hocam söylediğinden beri. Ha, bu Drop Plus'u sorunsuz ve güzel bir ürün mü yapar? Asla.

Her üründe sorun olabilir, Cloud Stinger Core mükemmel mi diyorum? Sende drop Plus var ve sorun yaşamadığın için savunacaksın, bende de Cloud Stinger Core var, ben de savunayım sonsuza kadar konuşalım o zaman. Rampage'nin size sağladığı garanti hizmeti ile HyperX bir değil. Sorunlu olabilir, zaten önermiyorum bu sorunlu olduğu bilgisini @Samotne Ciasteczka hocam söylediğinden beri. Ha, bu drop Plus'u sorunsuz ve güzel bir ürün mü yapar? Asla.

Hocam beni bir yere not alıp, ürün bozulmaz ama, bozulursa ve garanti tecrübeniz kötü geçerse o konuda etiketler misiniz?

Geri
Yukarı