HyperX Cloud Stinger vs Corsair HS50

Şuan Corsair HS50 kullanıyorum gerçekten çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum.Cs,Pubg gibi oyunlar oynuyorum ve csde sesi 0.10 yaparak bile aşırı rahat ve güzel duyuyorum stringeri hiç denemedim iyi diyorlar ama ben memnunum corsair'den kesinlikle tavsiye ederim.

Şuan Corsair HS50 kullanıyorum gerçekten çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum.Cs,Pubg gibi oyunlar oynuyorum ve csde sesi 0.10 yaparak bile aşırı rahat ve güzel duyuyorum stringeri hiç denemedim iyi diyorlar ama ben memnunum corsair'den kesinlikle tavsiye ederim.
Çaprazdan ses gelme anlaşılması oluyor mu?

PUBG, CS:GO, Rainbow 6 Siege oynuyorum. Ses kasma konusunda iyi,ara sıra müzik dinlediğim içinde şarkı dinlerken üzmemesi lazım.Hansini almalıyım?

PUBG, CS:GO, Rainbow 6 Siege oynuyorum. Ses kasma konusunda iyi,ara sıra müzik dinlediğim içinde şarkı dinlerken üzmemesi lazım.Hansini almalıyım?
Ben Cloud Stinger’ı kullanırken müzikte tüm sesleri duyabiliyordum. Hemde rahatsız etmiyordu. HS50’yi kullanmadığım için bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı