HyperX Cloud Stinger'a ses kartı önerisi

• Konuyu başlatan gads
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 958

gads

Hectopat
Yer
Kocaeli

Bu linkteki kulaklığa ileride bu ses kartını taksam güzel olur mu? Sanal 7.1 açabilir miyim ve ses kartını alınca sesler daha iyi gelmeye başlar mı?

Ses kartı alırsanız sesler çok ama çok daha temiz gelecektir, ancak 7.1 için alıncaksa alınmaz, Sanal 7.1 iyi değil, sesler karışıyor üstüne sesler tizleşiyor.

Ses kartı alırsanız sesler çok ama çok daha temiz gelecektir, ancak 7.1 için alıncaksa alınmaz, Sanal 7.1 iyi değil, sesler karışıyor üstüne sesler tizleşiyor.
Hocam ben çok anlamıyorum fakat sence alınmalımı müzik dinlerim film izlerim çok nadir cs girerim 7.1 ses kasmama yararmı?
Bu linkte ki ses kartı Alpha S'in ses kartından iyi mi?

Hocam bu kulaklıkta ses kartı yok diye biliyorum.

Hocam ben çok anlamıyorum fakat sence alınmalımı müzik dinlerim film izlerim çok nadir CS girerim 7.1 ses kasmama yarar mı?

Kulaklıktan kulaklığa değişmekte, bir sürü Sanal 7.1 kulaklık kullandım, ilk ses kalitesini düşürmekte, ikinci olarak birden fazla yerden ses geldiğinde ses karışmakta, tüm kulaklıklarda sanal 7.1'in ortak sorunudur bu ikisi, Sanal 7.1 olmadan daha iyi ses kasıyorum, zaten çok ama çok küçük bir fark var ses kasmaya gelirsek sanal 7.1 ile stereo arasında.

Kulaklıktan kulaklığa değişmekte, bir sürü sanal 7.1 kulaklık kullandım, ilk ses kalitesini düşürmekte, ikinci olarak birden fazla yerden ses geldiğinde ses karışmakta, tüm kulaklıklarda sanal 7.1'in ortak sorunudur bu ikisi, sanal 7.1 olmadan daha iyi ses kasıyorum, zaten çok ama çok küçük bir fark var ses kasmaya gelirsek sanal 7.1 ile stereo arasında.

Hocam çok sağ ol bir şey daha soracağım Cloud Stinger'ı bugün alacağım sence almaya değer mi 350 TL bütçem var daha iyisi var mıdır ben bulamadım ileride ses kartını da alacağım.

Hocam çok sağ ol bir şey daha soracağım Cloud Stinger'ı bugün alacağım sence almaya değer mi 350 TL bütçem var daha iyisi var mıdır ben bulamadım ileride ses kartını da alacağım.

Önceden Cloud 2 kullandım ancak Cloud Stinger kullanmadım, o yüzden bir şey söyleyemiyorum.

Geri
Yukarı